• Burhaniye MYO ailesine yeni katılan değerli öğrencilerimiz ve tum Burhaniye MYO ailesi 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı hepimize hayırlı uğurlu olsun. Siz değerli öğrencilerimizi misyonumuza uygun kaliteli eğitim, güvenilir insan ve nitelikli işgücünu oluşturacak akademik ve sosyal faaliyetlerle donatacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Gelecekte Türkiyenin en iyi orta ve üst düzey otel yöneticilerini, ticarette söz sahibi girişimcilerini, işletmecilerini yetiştirebilmeyi hedefledigimiz yuksekokulumuzda siz değerli öğrencilerimizle büyük başarılara imza atacağımiz inanciyla tüm akademik ve idari kadromuzun sizlerle ayni yolda yürüdüğünü, gücümüzü sizlerden aldığımızi ve sizlere olan guvenimizin herzamankinden daha çok olduğunu hatirlatir yeni doneminizin başarılarla dolu geçmesini dilerim.
  Prof. Dr. M. Oğuzhan ILBAN
  Yüksekokul Müdürü


  Okulumuz Hakkında:

  Yüksekokulumuz Üniversitemize bağlı olarak 3837 Sayılı Kanunla kurulmuş ve 1993-1994 eğitim-öğretim yılında iki program olarak hizmete girmiştir. Program sayısı daha sonra dörde çıkmış ve bu programların ikinci öğretimleri de açılmıştır. Yüksekokulumuz, 2002 yılında kendi binasına taşınmış ve halen eğitim-öğretimini burada sürdürmektedir.

  Şu an hizmet verdiğimiz binamızda 11 derslik, 1 adet yabancı dil laboratuvarı, 1 adet servis laboratuvarı, santral odası, 22 idari ofis, konferans salonu, toplantı salonu, yemekhane ve öğrenci kantini bulunmaktadır. 

  Ayrıca, halı saha, voleybol, basketbol ve sosyal tesislerimiz mevcuttur.

  Okulumuzun tanıtım videosu için TIKLAYINIZ

  Maps'de görüntülemek için TIKLAYINIZ. 


  Adres
  Burhaniye Meslek Yüksek Okulu 10700 Burhaniye Balıkesir Türkiye
  Telefon
  0 266 414 36 71
  Faks
  0 266 414 36 69
  E-Posta
  burmyo


Web Sorumlusu : Alaattin İrdem airdem@balikesir.edu.tr