BAUN Haberler

Üniversitemizde 20. Yılını Tamamlayan İdari Personelimiz Kutlama Programında Buluştu

  • BAUN
  • Haberler
  • Üniversitemizde 20. Yılını Tamamlayan İdari Personelimiz Kutlama Programında Buluştu

Üniversitemizde 20. Yılını Tamamlayan İdari Personelimiz Kutlama Programında Buluştu

Üniversitemizde 7 Şubat 1994 tarihinde göreve başlayan ve hizmet süreleri ile 20. yıllarını geride bırakan idari personelimiz, 20. Yıl anısına kutlama programı düzenledi. 20. yıllarını tamamlayan idari personelimiz ve ailelerinin yer aldığı etkinlik Üniversitemiz Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mahir Alkan, Genel Sekreter Orhan Durak ve Genel Sekreter Yardımcısı Halil İbrahim Adıgüzel’in de katıldığı etkinlikte, birlikte yenilen yemeğin ardından 20. Yıl anısına pasta kesildi.

Etkinlikte ayrıca üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mahir Alkan tarafından 20. yılını tamamlayan personele teşekkür belgeleri takdim edildi. Rektör Alkan burada yaptığı konuşmada üniversitemiz idari personelinin gerçekleştirdiği hizmetlerle üniversitemiz faaliyetlerinin yürütülmesinde önemli katkıları bulunduğunu belirtti. Rektör Alkan, üniversitemizdeki özverili hizmetleri nedeniyle idari personelimize teşekkür ederken, bundan sonraki yaşamlarının da sağlık, mutluluk ve başarılarla geçmesini diledi. 

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
0266 612 1423 basin@balikesir.edu.tr