BAUN Haberler

Körfez Bölgesinde Ortak Mezuniyet Sevinci

Körfez Bölgesinde Ortak Mezuniyet Sevinci

Balıkesir Üniversitesi Altınoluk Meslek Yüksekokulu, Edremit Meslek Yüksekokulu ve Havran Meslek Yüksekokulu tarafından 2018-2019 eğitim-öğretim yılı için ortak mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende daha sonra öğrenciler adına okul birincileri; Cansu Erdim Özşen, Serkan Can ve Esra Kızıl konuşmalarını yaptı. Törende; Edremit Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Raif Sakin, Altınoluk Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Selami Selvi ve Havran Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Fahri Akçakoyun da yaptıkları konuşmalarla öğrencileri mezuniyetleri dolayısıyla tebrik etti. Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Turgut Kılıç ve Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ise başarılarından dolayı kutladığı mezunlara yeni yaşamlarında başarılar diledi.

Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ve protokol üyelerinin yanı sıra öğretim elemanları ve öğrencilerin ailelerinin de yer aldığı tören, okullarında dereceye giren öğrenciler ile tüm mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinden sonra, keplerin atılmasıyla sona erdi.

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
0266 612 1423 basin@balikesir.edu.tr