2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Vize(Ara) Sınav Tarihleri


MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ MİMARİ RESTORASYON PROGRAMI I. ve II. ÖĞRETİM 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI VİZE SINAV TARİHLERİ

SINIF-1

SINAV TARİHİ

GÜNÜ

SAAT

DERSİN ADI

OGRETIM ELEMANI

SINAV SALONU

19.03.2018

PAZARTESİ

09.30

MİMARLIK VE SANAT TARİHİ II

Yrd.Doç.Dr. Figen ERDOĞDU

Rest.2-Tur.2-İşl.2

20.03.2018

SALI

09.30

KORUMA KURAM VE YÖNTEMLER

Yrd.Doç.Dr. Figen ERDOĞDU

Rest.2-Tur.2-İşl.2

21.03.2018

ÇARŞAMBA

09.30

TEKNİK RESİM II (N.Ö)

Öğr.Gör. E. Gülşah YETGİN

Rest. 1-Teknik Resim

21.03.2018

ÇARŞAMBA

11.00

TEKNİK RESİM II (İ.Ö)*

Öğr.Gör. E. Gülşah YETGİN

Rest. 1-Teknik Resim

 

 

 

 

 

 

22.03.2018

PERŞEMBE

09.30

GELENEKSEL YAPIM SIST. VE OGE.

Oğr.Gör. E. Gülşah YETGİN

T ur.2-Paz.2-Işl.2-Rest.2

23.03.2018

CUMA

09.30

RÖLÖVEI

Öğr.Gör. E. Gülşah YETGİN

Rest. 1-Paz.l-İşi. 1

27.03.2018

SALI

09.30

TAŞ KONSERVASYONU II

Öğr.Gör. E. Gülşah YETGİN

Rest.2-Tur.2-İşl.2

28.03.2018

ÇARŞAMBA

11.00

ATATÜRK İLK.ve İNK.TARİHİ-II

Selin KESKİN DEMİROĞLU

Rest.l-Rest.2

29.03.2018

PERŞEMBE

11.00

YABANCI DİL-II (İngilizce)

Okt.F.Sibel YILMAZOĞULLARI

Rest.l-Rest.2

30.03.2018

CUMA

11.00

TÜRK DİLİ-II

Okt.Ruhi İNAN

Rest.l-Rest.2

SLNIF-2

SINAV TARİHİ

GÜNÜ

SAAT

DERSİN ADI

ÖĞRETİM ELEMANI

SINAV SALONU

19.03.2018

PAZARTESİ

13.00

ARKEOLOJİ ve KAZI BİLGİSİ II

Yrd.Doç.Dr. Figen ERDOĞDU

Rest.2-Paz.2

20.03.2018

SALI

13.00

AHŞAP KONSERVASYONU II

Feridun YENİM

Rest.2-Paz.2

21.03.2018

ÇARŞAMBA

13.00

RESTORASYON METRAJ VE KEŞİFİ

İmdat EROĞLU

Rest.2-Paz.2

21.03.2018

ÇARŞAMBA

14.30

ANADOLU KONUT MİMARİSİ II

Yrd.Doç.Dr. Figen ERDOĞDU

 

22.03.2018

PERŞEMBE

13.00

KENT TARİHİ VE KENT KORUMASI

Öğr.Gör. E. Gülşah YETGİN

Rest.2-Paz.2

23.03.2018

CUMA

13.00

RÖLÖVE VE RESTORASYON PROJESİ

Öğr.Gör. E. Gülşah YETGİN

Rest.2-Paz.2

26.03.2018

PAZARTESİ

13.00

ESKİ ÇİNİ ve KİL ESER ONARIMI

Zerrin YALÇIN

Rest.2-Paz.2

27.03.2018

SALI

13.00

DUVAR RESMİ ve MOZAİK ONARIN

Zerrin YALÇIN

Rest.2-Paz.2

  Not: Anadolu Konut Mimarisi II dersi sınavına alttan alan öğrenciler girecektir.

 

YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI I. ve II.ÖĞRETİM 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI VİZE SINAV TARİHLERİ

SINIF-1

SINAV rARİH

GÜNÜ

SAAT

DERSİN ADI

OGKJb 1IM ELEMANI

SINAV SALONU

19.03.2018

PAZARTESİ

11.00

TİCARET HUKUKU BİLGİSİ

Öğr.Gör.Levent MÜNGER

İşl.l-Tur.l-Tur.2

20.03.2018

SALI

11.00

MAKRO İKTİSAT

Öğr.Gör.Levent MÜNGER

İşl.l-Tur.l-Paz.l

21.03.2018

ÇARŞAMBA

11.00

TİCARİ MATEMATİK

Öğr.Gör.Soner ÇABUK

İşl.l-Tur.l

22.03.2018

PERŞEMBE

11.00

İSTATİSTİK

Öğr.Gör.Soner ÇABUK

İşl.l-Tur.l

26.03.2018

PAZARTESİ

11.00

YÖNETİM VE ORGANİZASYON

Binnur KARADAĞ

İşl.l-Tur.l

27.03.2018

SALI

11.00

GENEL MUHASEBE II

Öğr.Gör.Hayri TAŞKIR

İşl.l-Tur.l-Paz.l

28.03.2018

ÇARŞAMBA

11.00

ATATÜRK İLK.ve İNK.TARİHÎ-II

Okt.Selin KESKİN DEMİROĞLU

İşi. l-İşl.2

29.03.2018

PERŞEMBE

11.00

YABANCI DİL-II (İngilizce)

Okt. Sibel YILMAZOĞULLARI

İşi. l-İşl.2

30.03.2018

CUMA

11.00

TÜRK DİLİ-II

Okut.Ruhi İNAN

İşi. l-İşl.2

 

SINIF-2

SINAV TARİHİ

GÜNÜ

SAAT

DERSİN ADI

ÖĞRETİM ELEMANI

SINAV SALONU

19.03.2018

PAZARTESİ

14.30

GİRİŞİMCİLİK ve KÜÇÜK İŞL.YÖN.

Öğr.Gör.Soner ÇABUK

İşl.2-Tur.2

20.03.2018

SALI

14.30

İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU

Öğr.Gör. Levent MÜNGER

İşl.2-Tur.2

21.03.2018

ÇARŞAMBA

14.30

ÜRETİM YÖNETİMİ

Doç.Dr. Ayhan GÖKDENİZ

İşl.l-Tur.l

22.03.2018

PERŞEMBE

14.30

SATIŞ YÖNETİMİ

Öğr.Gör.Soner ÇABUK

İşl.2-Tur.2

23.03.2018

CUMA

14.30

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

Öğr.Gör. Hayri TAŞKIR

Işl.2-Tur.2

26.03.2018

PAZARTESİ

14.30

YÖNLENDİRİLMİŞ ÇALIŞMA

Yrd.Doç.Dr. Yakup DİNÇ

İşl.2-Tur.2

27.03.2018

SALI

14.30

YÖNETİM MUHASEBESİ

Öğr.Gör. Hayri TAŞKIR

İşl.2-Tur.2

 

OTEL, LOKANTA ve İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI I-II ÖĞRETİM 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI VİZE SINAV TARİHLERİ

SINIF-1

SINAV TARİHİ

GÜNÜ

SAAT

DERSİN ADI

ÖĞRETİM ELEMANI

SINAV SALONU

19.03.2018

PAZARTESİ

09.30

MUTFAK HİZMETLERİ

Cem KÖKAVCI

Tur.l-Paz.l-İşl.l

20.03.2018

SALI

09.30

ÖNBÜRO HİZMETLERİ YÖN.

Yrd.Doç.Dr.Yakup DİNÇ

Tur. 1 -Paz. 1 -İ şl. 1 -Rest. 1

21.03.2018

ÇARŞAMBA

09.30

KAT HİZMETLERİ

Doç.Dr.Ayhan GÖKDENİZ

Tur. 1-İşi. 1

22.03.2018

PERŞEMBE

09.30

OTEL İŞLETMECİLİĞİ

Doç.Dr.Ayhan GÖKDENİZ

Tur. 1-İşi. 1

26.03.2018

PAZARTESİ

09.30

YİYECEK-İÇECEK SERVİSİ II

Cem KÖKAVCI

Tur. 1-İşi. 1

27.03.2018

SALI

09.30

GENEL MUHASEBE

Öğr.Gör. Hayri TAŞKIR

Tur.l-Paz.l-İşl.l

28.03.2018

ÇARŞAMBA

11.00

ATATÜRK İLK.ve İNK. TARİHİ-II

Okt.Selin KESKİN DEMİROĞLU

Tur.l-Tur.2

29.03.2018

PERŞEMBE

11.00

YABANCI DİL-II (İngilizce)

Okt. Sibel YILMAZOĞULLARI

Tur. 1-Tur.2

30.03.2018

CUMA

11.00

TÜRK DİLİ-II

OkutRuhi İNAN

Tur. 1-Tur.2

 

SINIF-2

SINAV TARİHİ

GÜNÜ

SAAT

DERSİN ADI

ÖĞRETİM ELEMANI

SINAV SALONU

19.03.2018

PAZARTESİ

13.00

BOŞ ZAMAN VE REKREASYON YÖN.

Yard.Doç.Dr.Yakup DİNÇ

Tur.2-İşl.2

20.03.2018

SALI

13.00

TURİZM COĞRAFYASI

Doç.Dr.Ayhan GÖKDENİZ

Tur.2

21.03.2018

ÇARŞAMBA

14.30

GİRİŞİMCİLİK

Öğr.Gör.Levent MÜNGER

Tur.2

22.03.2018

PERŞEMBE

13.00

SEYEHAT ACENT.ve TUR OPER.

Doç.Dr.Ayhan GÖKDENİZ

Tur.2-İşl.2

23.03.2018

CUMA

13.00

MESLEKİ YAB.DİL II (Almanca)

Ferda POYRAZ

Tur.2

26.03.2018

PAZARTESİ

13.00

TURİZM İŞLETME MALİ. ANALİZİ

Öğr.Gör.Hayri TAŞKIR

Tur.2-İşl.2

27.03.2018

SALI

13.00

OTELCİLİK OTOMASYON SİST. II

Yrd.Doç.Dr.Yakup DİNÇ

Tur.2-İşl.2

 

 PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ PAZARLAMA PROGRAMI I. ve II. ÖĞRETİM 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI VİZE SINAV TARİHLERİ

STNTF-1

SINAV TARİHİ

GÜNÜ

SAAT

DERSİN ADI

ÖĞRETİM ELEMANI

SINAV SALONU

19.03.2018

PAZARTESİ

11.00

TİCARET HUKUKU BİLGİSİ

Öğr.Gör. Levent MÜNGER

Paz. 1 -Rest. 1

20.03.2018

SALI

11.00

TÜKETİCİ DAVRANIŞLARI

Hakan AKSU

Tur.2-İşl.2

21.03.2018

ÇARŞAMBA

11.00

TİCARİ MATEMATİK

Öğr.Gör.Soner ÇABUK

Paz. 1-Rest. 1

22.03.20 İ 8

PERŞEMBE

11.00

İSTATİSTİK

Öğr.Gör.Soner ÇABUK

Paz. 1-Rest. 1

23.03.2018

CUMA

11.00

İŞLETME YÖNETİMİ II

Taner KÖMÜR

Paz.l

26.03.2018

PAZARTESİ

11.00

PAZARLAMA İLETİŞİM TEKNÎKLEI

Yrd.Doç.Dr. Yakup DİNÇ

Paz.l

28.03.2018

ÇARŞAMBA

11.00

ATATÜRK İLK.ve İNK. TARİHİ-II

Okt.Selin KESKİN DEMİROĞLU

Paz.l-Paz.2

29.03.2018

PERŞEMBE

11.00

YABANCI DİL-II (İngilizce)

Okt. F.Sibel YILMAZOĞULLARI

Paz.l-Paz.2

30.03.2018

CUMA

11.00

TÜRK DİLİ-II

Okt. Ruhi İNAN

Paz.l-Paz.2

SINIF-2

SINAV TARİHİ

GÜNÜ

SAAT

DERSİN ADI

ÖĞRETİM ELEMANI

SINAV SALONU

19.03.2018

PAZARTESİ

14.30

DOĞRUDAN PAZARLAMA

Öğr.Gör. Hayri TAŞKIR

Paz.2-Rest.2

20.03.2018

SALI

14.30

PAZARLAMA MEVZUATI

Hakan AKSU

Paz.2-Rest.2

21.03.2018

ÇARŞAMBA

14.30

GİRİŞİMCİLİK ve KÜÇÜK İŞL.YÖN.

Öğr.Gör. Levent MÜNGER

İşl.2-Paz.2

22.03.2018

PERŞEMBE

14.30

SATIŞ GÜCÜ EĞİTİMİ

Öğr.Gör.Soner ÇABUK

Paz.2

23.03.2018

CUMA

14.30

YENİ PAZARLAMA TEKNİKLERİ

Taner KÖMÜR

Paz.2

26.03.2018

PAZARTESİ

14.30

DIŞ TİCARET İŞLEMLERİ

Binnur KARADAĞ

Paz.2

27.03.2018

SALI

14.30

ELEKTRONİK TİCARET

Okt. Ersan ER.GİT

Paz.2

 

 

 


Web Sorumlusu : Doç.Dr. Hasan Hüseyin ŞAHAN hsahan@balikesir.edu.tr