Tek Ders Sınavı Duyurusu


TEK DERS SINAVI HAKKINDA BİLGİLENDİRME.

Mezuniyetleri için tüm derslerden devam ve uygulama şartlarını yerine getirerek FF notu aldığı tek dersten veya tüm derslerden geçer not aldığı halde mezun olmak için gereken 2.00 genel ağırlıklı not ortalamasını sağlayamayan öğrencilere, seçecekleri bir dersten akademik takvimde belirlenen tarihlerde tek ders sınav hakkı verilir. Tek ders sınavında başarılı olmak için en az (DD) harf notu almış olmak gerekir. Bu harf notunun belirlenmesinde ara sınav notu dikkate alınmaz.

Yukarıdaki şartları sağlayan ve tek ders sınavına katılmak isteyen ögrencilerimiz 20-21 Haziran 2019 tarihlerinde girmek istedikleri dersi belirtir dilekçe ve transkriptleri ile birlikte ögrenci islerine basvurmalari gerekmektedir. Başvurusu kabul edilen ögrencilerin tek ders sınavları 24 Haziran 2019 tarihinde saat 14:00'da gerçekleştirilecektir.

NOT: TEK DERS SINAVINA SADECE MEZUN DURUMDA OLAN YANİ GIRECEĞİ DERSİ VERDİĞİ TAKTİRDE MEZUN OLMA HAKKINA SAHİP OLAN ÖĞRENCİLER KATILABILIR. NORMAL DONEM OGRENCILERININ TEK DERS SINAV HAKKI BULUNMAMAKTADIR.


Dilekçelerin verilme tarihi: 20-21 Haziran 2019
Tek Ders Sınav Tarihi: 24 Haziran 2019

TEK DERS SINAVI SAAT: 14:00

Tek Ders Sınav Dilekçesi


Web Sorumlusu : Öğr. Gör Hayri TAŞKIR hayritaskir@balikesir.edu.tr