MEZUN DURUMDA OLAN YÜKSEKOKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE


TEK DERS SINAVI HAKKINDA BİLGİLENDİRME.

Mezuniyetleri için tüm derslerden devam ve uygulama şartlarını yerine getirerek FF notu aldığı tek dersten veya tüm derslerden geçer not aldığı halde mezun olmak için gereken 2.00 genel ağırlıklı not ortalamasını sağlayamayan öğrencilere, seçecekleri bir dersten akademik takvimde belirlenen tarihlerde tek ders sınav hakkı verilir. Tek ders sınavında başarılı olmak için en az (DD) harf notu almış olmak gerekir. Bu harf notunun belirlenmesinde ara sınav notu dikkate alınmaz.

Yukarıdaki şartları sağlayan ve tek ders sinavina katılmak isteyen ögrencilerimiz 5 - 6 Şubat 2019 tarihlerinde girmek istedikleri dersi belirtir dilekçe ve transkriptleri ile birlikte ögrenci islerine basvurmalari gerekmektedir. Başvurusu kabul edilen ögrencilerin tek ders sınavları 8 Şubat 2019 tarihinde saat 11:00'da gerçekleştirilecektir.

NOT: TEK DERS SINAVINA SADECE MEZUN DURUMDA OLAN YANI GIRECEGI DERSİ VERDİĞİ TAKTİRDE MEZUN OLMA HAKKINA SAHİP OLAN ÖĞRENCİLER KATILABILIR. NORMAL DONEM OGRENCILERININ TEK DERS SINAV HAKKI BULUNMAMAKTADIR.


Dilekçelerin verilme tarihi: 05-06 Şubat 2019
Tek Ders Sınav Tarihi: 08 Şubat 2019

Tek Ders Sınav Dilekçesi


Web Sorumlusu : Öğr. Gör Hayri TAŞKIR hayritaskir@balikesir.edu.tr