Akademik Kadro


 

TASARIM BÖLÜMÜ  
               
         
Bölüm Başkanı
Öğr.Gör.Gül Nihal PEKDAĞ
     
GRAFİK TASARIM PROGRAMI   
               
         
Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Gül Nihal PEKDAĞ
     
Bölüm Öğretim Elemanları   
                 
EL SANATLARI BÖLÜMÜ   
               
         
Bölüm Başkanı
Öğr.Gör.Neslihan KILIÇ
     
GELENEKSEL EL SANATLARI PROGRAMI   
               
         
Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Neslihan KILIÇ
     
Bölüm Öğretim Elemanları   
                 
PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ   
               
         
Bölüm Başkanı
Yrd.Doç.Dr.Ender YÖNET
     
PAZARLAMA PROGRAMI   
               
         
Program Koordinatörü
Yrd.Doç.Dr.Ender YÖNET
     
Bölüm Öğretim Elemanları   
               
   
Öğr.Gör.Nuray YÖNET
     Öğr.Gör.Nevin POLAT    
 
                 
MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ   
               
         
Bölüm Başkanı
Öğr.Gör.Şahin ZENGİN
     
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI   
                 
         
Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Şahin ZENGİN
     
 
Bölüm Öğretim Elemanları   
               
   
Yrd.Doç.Dr.A.Zafer YALÇIN
   
Öğr.Gör.Dr. Nisa Kıymet ŞAHİN
 
   
Öğr.Gör. Özlem Erdil TORAMAN
 
                 
YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ   
               
         
Bölüm Başkanı
Prof..Dr. Nihat KARAKOÇ
     
                 
     
Bölüm Başkanı Yrd.
Yrd.Doç.Dr.Selda TÜREDİ
         
Bölüm Başkanı Yrd.
Öğr.Gör.Özgür YILMAZ
İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI   
               
         
Program Koordinatörü
Yrd.Doç.Dr.Selda TÜREDİ
     
Bölüm Öğretim Elemanları
               
   
Öğr.Gör.Özgür YILMAZ
         
Öğr.Gör.Dilek KARAMAN
                 
BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜ   
               
         
Bölüm Başkanı
Öğr.Gör.Dr.Pınar ERKAL
     
BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK PROGRAMI   
               
         
Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Dr.Pınar ERKAL
     
Bölüm Öğretim Elemanları
                 
          Öğr.Gör.Gülizar ŞAHİN      
 
                 
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ   
               
         
Bölüm Başkanı
Öğr.Gör.Alp İMREK
     
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI   
               
         
Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Alp İMREK
     
Bölüm Öğretim Elemanları   
               
   
Öğr.Gör.Faik ŞENERGİN
         
Öğr.Gör.Semih KELEŞ
                 
MAKİNA VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ   
               
         
Bölüm Başkanı
Öğr.Gör.Fahrettin KAPUSUZ
     
MAKİNA PROGRAMI   
               
         
Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Fahrettin KAPUSUZ
     
Bölüm Öğretim Elemanları
                 
           Yrd.Doç.Dr.Ümit YALÇIN      
                 
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ   
               
         
Bölüm Başkanı
Prof Dr.Cemal OKUYAN
     
ELEKTRİK PROGRAMI   
               
         
Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Dr.Hakan ÇITAK
     
Bölüm Öğretim Elemanları
             
   
Öğr.Gör.Bülent AYDAŞ
         
Öğr.Gör.Hamit KARAOĞLAN
                 
             
   
Öğr.Gör.A.Celil EREN
         
Öğr.Gör.Erdal DEDELEROĞLU
                 
İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİLERİ PROGRAMI   
                 
           
Program Koordinatörü
Öğr.Gör.A.Celil EREN
     
Bölüm Öğretim Elemanları
             
   
Prof.Dr.Cemal OKUYAN
         
Yrd.Doç.Dr.Mustafa ERTÜRK
                 
İNŞAAT BÖLÜMÜ   
                 
         
Bölüm Başkanı
Öğr.Gör.Abdullah AKAY
     
İNŞAAT TEKNOLOJİSİ PROGRAMI   
                 
         
Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Abdullah AKAY
     
Bölüm Öğretim Elemanları
             
   
Öğr.Gör.Hasan SARAÇ
         
Öğr.Gör.Hatice ELÇİ
                 
ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ   
                 
         
Bölüm Başkanı
Yrd.Doç.Dr.Ersin AKYÜZ
     
 
ELEKTRONİK HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ PROGRAMI   
                 
         
Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Mehmet YÜKSEK
     
Bölüm Öğretim Elemanları
                 
     
Yrd.Doç.Dr.Ersin AKYÜZ
           
Yrd.Doç.Dr.İ.Celalettin TIĞLI
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI   
                 
         
Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Kenan HAKTANIRLAR
     
Bölüm Öğretim Elemanları
                 
           Öğr.Gör.M.Sabri SARAN      
KONTROL VE OTOMASYON PROGRAMI   
                 
          Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Ahmet KOÇAK
     
Bölüm Öğretim Elemanları
                 
    Öğr. Gör. Burcu AYDEMİR           Öğr.Gör.Engin BOZACI
                 
MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ   
                 
          Bölüm Başkanı
Yrd.Doç.Dr. Fatmagül TOLUN
     
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI   
                 
          Program Koordinatörü
Yrd.Doç.Dr. Fatmagül TOLUN
     
Bölüm Öğretim Elemanları
                 
   
Öğr.Gör.Mehmet ÖZER
         
Öğr.Gör.Berna İMREK
 
TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ   
                 
          Bölüm Başkanı
Öğr.Gör.Dr.Tuba TEZER
     
TEKSTİL PROGRAMI   
                 
          Program Koordinatörü
Öğr.Gör.Dr. Tuba TEZER
Kişisel Web
ttezer@balikesir.edu.tr
     
Bölüm Öğretim Elemanları
                 
           Öğr.Gör.Dr. Burcu SANCAR BEŞEN       
 
MADENCİLİK VE MADEN ÇIKARMA BÖLÜMÜ   
                 
         
Bölüm Başkanı
Prof.Dr.Ferihan GÖKTEPE
     
MADEN TEKNOLOJİSİ PROGRAM   
                 
          Program Koordinatörü
Prof.Dr.Ferihan GÖKTEPE
     
Bölüm Öğretim Elemanları
           
   
Doç.Dr.İlhan GÜLGÖNÜL
   
Doç.Dr.Nurcihan CERYAN
   
Yrd.Doç.Dr.A.Kerim PEKİN
                 
ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ   
                 
         
Bölüm Başkanı
Yrd.Doç.Dr.Selda TÜREDİ
     
ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI   
                 
                 
         

Öğr.Gör.Dr. Galip GENÇ

     
OTEL, LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ   
                 
           Bölüm Başkanı
Yrd.Doç.Dr.Kudret GÜL
     
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ   
                 
           
Bölüm Başkanı
Yrd.Doç.Dr.Kudret GÜL
     
Bölüm Öğretim Elemanları
             
   
Yrd.Doç.Dr.Yaşar YILMAZ
         
Yrd.Doç.Dr.Yunus ARSLAN
                 
          Doç.Dr. Nuran AKŞİT AŞIK      
 
...........................                
                 
                 
                 

Web Sorumlusu : Salim Başaran sbasaran@balikesir.edu.tr