2016-2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GÜZ / BAHAR YARIYILI TEK DERS SINAV PROGRAMI


2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ/BAHAR YARIYILI

TEK DERS SINAV PROGRAMI

OTOMOTİV PROGRAMI (I.ÖĞR.+II.ÖĞR)

 

DERS ADI

ÖĞR. ELEMANI

TARİH

SAAT

Salon

MAKİNE LEMANLARI

ÖĞR. GÖR. DR. FATMAGÜL TOLUN

16.06.2017

11:00

304

TAŞITLAR MEKANİĞİ

ÖĞR. GÖR. DR. FATMAGÜL TOLUN

16.06.2017

11:00

304

DİZEL MOT. VE YAKIT ENJ. SİST.

ÖĞR. GÖR. MEHMET ÖZER

16.06.2017

11:00

304

ARAÇ MUAYENE TEKNİKLERİ

ÖĞR. GÖR. MEHMET ÖZER

16.06.2017

11:00

304

BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇİZİM

ÖĞR. GÖR. MEHMET ÖZER

16.06.2017

11:00

304

İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI

ÖĞR. GÖR. F. BURCU AYDEMİR

16.06.2017

11:00

304

OTOMOTİV ELEKTRİĞİ

ÖĞR. GÖR. O. ERDAL DEDELEROĞLU

16.06.2017

11:00

304

 

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ/BAHAR YARIYILI

TEK DERS SINAV PROGRAMI

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI (I.ÖĞR.+II.ÖĞR)

 

DERS ADI

ÖĞR. ELEMANI

TARİH

SAAT

Salon

NESLE TABANLI PROGRAMLAMA I

ÖĞR. GÖR. ALP İMREK

16.06.2017

11:00

404

VERİ YAPILARI

ÖĞR. GÖR. ALP İMREK

16.06.2017

11:00

404

GÖRSEL PROGRAMLAMA II

ÖĞR. GÖR. ALP İMREK

16.06.2017

11:00

404

BİLGİSAYAR DONANIMI

ÖĞR. GÖR. M. FAİK ŞENERGİN

16.06.2017

11:00

404

AÇIK KAYNAK İŞLETİM SİSTEMLERİ

ÖĞR. GÖR. M. FAİK ŞENERGİN

16.06.2017

11:00

404

MESLEK YABANCI DİL I

PROF.DR. FERİHAN GÖKTEPE

16.06.2017

11:00

205

MESLEK YABANCI DİL I

PROF.DR. FERİHAN GÖKTEPE

16.06.2017

11:00

205

MATEMATİK-II

ÖĞR. GÖR. ENGİN BOZACI

16.06.2017

11:00

201

İŞLETME YÖNETİMİ

YRD. DOÇ.DR. ENDER YÖNET

16.06.2017

11:00

104

İNTERNET PROGRAMCILIĞI-I

OKT. MUSTAFA ÇETİN

16.06.2017

11:00

404

İNTERNET PROGRAMCILIĞI-II

OKT. MUSTAFA ÇETİN

16.06.2017

11:00

404

 

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ/BAHAR YARIYILI

TEK DERS SINAV PROGRAMI

ELEKTRİK PROGRAMI (I.ÖĞR.+II.ÖĞR)

 

DERS ADI

ÖĞR. ELEMANI

TARİH

SAAT

Salon

MESLEKİ MATEMATİK-I

PROF.DR.M.CEMAL OKUYAN

16.06.2017

11:00

206

ELEKTRİK MAKİNALARI-I

ÖĞR.GÖR.HAMİT KARAOĞLAN

16.06.2017

11:00

206

ELEKTRİK MAKİNALARI-II

ÖĞR.GÖR.HAMİT KARAOĞLAN

16.06.2017

11:00

206

ELEKTRİK ENERJ. İLET. VE DAĞ.

ÖĞR.GÖR.DR.HAKAN ÇITAK

16.06.2017

11:00

202

ELEKTRİKSEL VE ELEKTR. ÖLÇ. TEKN.

ÖĞR.GÖR.DR.HAKAN ÇITAK

16.06.2017

11:00

202

SAYISAL ELEKTRONİK

ÖĞR.GÖR.DR.HAKAN ÇITAK

16.06.2017

11:00

202

 

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ/BAHAR YARIYILI

TEK DERS SINAV PROGRAMI

MAKİNE PROGRAMI (I.ÖĞR.+II.ÖĞR)

 

DERS ADI

ÖĞR. ELEMANI

TARİH

SAAT

Salon

BİLGİSAYAR DEST. ÇİZM I

YARD. DOÇ. DR.ÜMİT YALÇIN

16.06.2017

11:00

206

BİLGİSAYAR DEST.ÜRETİM II

YARD. DOÇ. DR.ÜMİT YALÇIN

16.06.2017

11:00

206

BİLG. DES.TAS.-I (CAD-I)

YARD. DOÇ. DR.ÜMİT YALÇIN

16.06.2017

11:00

206

CNC FREZE TEKNOLOJİSİ

YARD. DOÇ. DR.ÜMİT YALÇIN

16.06.2017

11:00

206

CNC TORNA TEKNOLOJİSİ

YARD. DOÇ. DR.ÜMİT YALÇIN

16.06.2017

11:00

206

TERSİNE H. VE KALİTE KONTROL

ÖĞR.GÖR.FAHRETTİN KAPUSUZ

16.06.2017

11:00

ÇİZ.SLN

MUKAVEMET

ÖĞR.GÖR.FAHRETTİN KAPUSUZ

16.06.2017

11:00

ÇİZ.SLN

ÖLÇME VE KONTROL

ÖĞR.GÖR.FAHRETTİN KAPUSUZ

16.06.2017

11:00

ÇİZ.SLN

MALZEME TEKNOLOJİSİ

ÖĞR.GÖR.FAHRETTİN KAPUSUZ

16.06.2017

11:00

ÇİZ.SLN

MAKİNE MESLEK RESMİ I

ÖĞR.GÖR.FAHRETTİN KAPUSUZ

16.06.2017

11:00

ÇİZ.SLN

İŞLETME YÖNETİMİ

ÖĞR.GÖR.FAHRETTİN KAPUSUZ

16.06.2017

11:00

ÇİZ.SLN

ATATÜRK İLK.VE İNK. TARİHİ II

OKT. SEMRA HACIOĞLU

16.06.2017

11:00

ÇİZ.SLN

 

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ/BAHAR YARIYILI

TEK DERS SINAV PROGRAMI

İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI (I.ÖĞR.+II.ÖĞR)

 

DERS ADI

ÖĞR. ELEMANI

TARİH

SAAT

Salon

MESLEKİ MATEMATİK I

PROF.DR. M.CEMAL OKUYAN

16.06.2017

11:00

206

LABROTUVAR II

YRD. DOÇ. DR. MUSTAFA ALİ E. ERTÜRK

16.06.2017

11:00

206

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

YRD. DOÇ. DR. MUSTAFA ALİ E. ERTÜRK

16.06.2017

11:00

206

İKL.VE SOĞUTMA TEKNOLOJİLERİ

YRD. DOÇ. DR. MUSTAFA ALİ E. ERTÜRK

16.06.2017

11:00

206

BİLGİSAYAR DEST. ÇİZİM II

ÖĞR.GÖR.HAMİT KARAOĞLAN

16.06.2017

11:00

206

 

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ/BAHAR YARIYILI

TEK DERS SINAV PROGRAMI

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ PROGRAMI (II. ÖĞR)

 

DERS ADI

ÖĞR. ELEMANI

TARİH

SAAT

Salon

MATEMATİK I

ÖĞR.GÖR.TUBA TEZER

16.06.2017

11:00

302

KUMAŞ YAPI TESTLERİ

ÖĞR.GÖR.TUBA TEZER

16.06.2017

11:00

302

DOĞAL LİFTLERİ

ÖĞR.GÖR.TUBA TEZER

16.06.2017

11:00

302

 

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ/BAHAR YARIYILI

TEK DERS SINAV PROGRAMI (1.Ö + 2.Ö)

 

 

TARİH           : 16 / 06 /2017

SAAT             : 11:00

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

 

 

 

Muh. Ve Vergi Uyg.

Vergi hukuku

A.Z.ÇAYĞLAYAN

103

Kamu maliyesi

A.Z.ÇAYĞLAYAN

103

Türk vergi sistemi

A.Z.ÇAYĞLAYAN

103

Ticari Matematik

E.BOZACI

201

İstatistik

E.BOZACI

201

Matematik

E.BOZACI

201

Paket Programlar -1

Ö.E.TORAMAN

103

İş ve sosyal güv. Hukuku

Ş.ZENGİN

103

Yabancı Dil -1

C.ÇALI

103

Finansal Yönetim

H.ERGÜN

103

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

 

 

Turizm ve Otel İşletmeciliği

Kont.işletmelerinde Fin.Yönetim

K.GÜL

103

Mesleki Yab. Dil-1

K.GÜL

103

Mesleki Yab. Dil-2

K.GÜL

103

Gıda Teknolojisi

K.GÜL

103

Tur.Pazarlaması

Y.ARSLAN

103

Ziyafet ve Organizasyon

Y.YILMAZ

103

İnsan Kayn. Yönetimi

N.A.AŞIK

103

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

 

 

 

 

Büro Hizm.ve Yönet.Asist.

İşletme 2

P.ERKAL

102

Tük.Davranışları

G.ŞAHİN

102

Kalite yönetim sistemleri

P.ERKAL

102

İş ve sos.güv.hukuku

Ş.ZENGİN

102

Ticari Matematik

E.BOZACI

201

Temel Hukuk

D.KARAMAN

102

İletişim

G.ŞAHİN

102

Büro Yönetimi

G.ŞAHİN

102

Sektörel Uygulamalar 2

P.ERKAL

102

Yabancı Dil -1

C.ÇALI    

102

İnsan Kayn. Yönhetimi

P.ERKAL

102

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

 

 

 

İşletme Yönetimi

İns.Kayn. Yönetimi

N.KARAKOÇ

204

Fin.Yönetim

Ö.YILMAZ

204

Tic. Matematik

Ö.YILMAZ

204

Tic. Hukuku

D.KARAMAN

204

Yönet. Ve organizasyon

N.KARAKOÇ

204

Genel Muh. -1

S.TÜREDİ

204

Mali Tablolar Analizi

S.TÜREDİ

204

 

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

 

 

Pazarlama

Marka ve Marka Stratej.

E.YÖNET

104

Reklamcılık

H.N.YÖNET

104

İstatistik

E.BOZACI

201

Pazarlama Mevzuatı

Ş.ZENGİN

104

Yabancı Dil -1

Ç.DEMİR

104

 

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ/BAHAR YARIYILI

TEK DERS SINAV PROGRAMI (1.Ö + 2.Ö)

 

 

TARİH           : 16 / 06 /2017

SAAT             : 11:00

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

 

Maden Teknolojisi

Cevher Zenginleştirme

F.GÖKTEPE

205

Madenlerde Havalan.ve Emniyet

F.GÖKTEPE

205

Madenlerde Ulaşım ve Su Atımı

İ.GÜLGÖNÜL

205

Maden Makineleri

A.K.PEKİN

205

Madenlerde Hazırlık ve Kazı

A.K.PEKİN

205

Açık İşletme Metodları

A.K.PEKİN

205

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

 

 

İnşaat Teknolojisi

Zemin Mekaniği-I

A.AKAY

205

Yapı Statiği

A.AKAY

205

Çelik Yapılar

H.ELÇİ

205

Atık Sular

H.ELÇİ

205

Yapı Malzemeleri

H.ELÇİ

205

Teknik Resim

H.SARAÇ

205

Yapı Metrajı ve Maliyeti

H.SARAÇ

205

Arazi Ölçümleri

A.K.PEKİN

205

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

 

 

Elekt.Haberleşme Tekno.

Programlanabilir Denetleyiciler

C.TIĞLI

203

Doğru Akım Devre Analizi

M.S.SARAN

203

Alternatif Akım Devre Analizi

A.KOÇAK

203

Elektronik-I

M.S.SARAN

203

Elektronik-II

M.S.SARAN

203

Matematik-I

E.BOZACI

201

Matematik-II

E.BOZACI

201

Bilişim Ağları ve Veri Haberleş.

M.YÜKSEK

203

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

 

Elektronik Tekno.

Elektronik Ölçme ve İş Güvenliği

H.ÇITAK

202

Elektronik-II

M.S.SARAN

203

Programlanabilir Denetleyiciler

C.TIĞLI

203

Sensörler ve Dönüştürücüler

K.HAKTANIRLAR

203

 

Sistem Analizi Tasarımı

K.HAKTANIRLAR

203

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

 

Kontrol Otomasyon Tekno.

Matematik-I

M.S.SARAN

203

Matematik-II

M.S.SARAN

203

Programlanabilir Denetleyiciler

C.TIĞLI

203

Mikro Denetleyiciler

K.HAKTANIRLAR

203

Kontrol Sistemleri

A.KOÇAK

203

Sayısal Tasarım

A.KOÇAK

203

 

 

 

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

Grafik Tasarım

Matematik

M.S.SARAN

203

Sanat Tarihi

G.PEKDAĞ

201

Türk Sanat Tarihi

G.PEKDAĞ

201

Yabancı Dil-2

Ç.DEMİR

201

 

PROGRAM

DERS ADI

ÖĞR.ELEMANI

SALON NO

 

Geleneksel El Sanatları

Minyatür-I

N.HIDIMOĞLU

201

Örücülük

İ.BARUTÇU

201

Sanat Tarihi

G.PEKDAĞ

201

 

 


Web Sorumlusu : Salim Başaran sbasaran@balikesir.edu.tr