2016-2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU ARA SINAV PROGRAMI


 

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU ARA SINAV PROGRAMI için tıklayınız...  

 

 

 

T.C.

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

BALIKESİR MESLEK YÜKSEKOKULU

ELEKTRİK PROGRAMI

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU ARA SINAV PROGRAMI

 

TARİH

SAAT

DERS ADI

SINAV SORUMLUSU

SALON NO

31.07.2017

10:00

ENERJİ İLET. VE DAĞITIMI

ÖĞR. GÖR. DR. HAKAN ÇITAK

107

31.07.2017

13:00

TÜRK DİLİ I

OKT. GÜLFİYE BÜLBÜL

104

31.07.2017

15:00

TÜRK DİLİ II

OKT. GÜLFİYE BÜLBÜL

104

31.07.2017

16:00

DOĞRU AKIM DEVRE ANALİZİ

ÖĞR. GÖR. HAMİT KARAOĞLAN

107

01.08.2017ı

11:00

TEMEL ELEKTRONİK

ÖĞR. GÖR. O. ERDAL DEDELEROĞLU

303

01.08.2017

13:00

YABANCI DİL I

OKT. FİKRİ KAÇMAZ

104

02.08.2017

11:00

SAYISAL ELEKTRONİK

ÖĞR. GÖR. DR. HAKAN ÇITAK

309

02.08.2017

13:00

AİTT I

OKT. MUSTAFA ÖĞE

104

02.08.2017

15:00

ALTERNATİF AKIM DEVRE ANALİZİ

ÖĞR. GÖR. ABDÜLCELİL EREN

107

03.08.2017

10:00

ELEK. ÖLÇ.TEK. VE İŞ GÜVENLİĞİ

ÖĞR. GÖR. DR. HAKAN ÇITAK

107

03.08.2017

13:00

ELEKTRİK MAKİNALARI II

ÖĞR. GÖR. HAMİT KARAOĞLAN

204

 

 

T.C.

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

BALIKESİR MESLEK YÜKSEKOKULU

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU ARA SINAV PROGRAMI

 

TARİH

SAAT

DERS ADI

SINAV SORUMLUSU

SALON NO

31.07.2017

11:00

MATEMATİK I

ÖĞR. GÖR. ENGİN BOZACI

309

31.07.2017

13:00

TÜRK DİLİ I

OKT. GÜLFİYE BÜLBÜL

104

31.07.2017

15:00

TÜRK DİLİ II

OKT. GÜLFİYE BÜLBÜL

104

01.08.2017

11:00

MATEMATİK II

ÖĞR. GÖR. ENGİN BOZACI

309

01.08.207

13:00

YABANCI DİL I

OKT. FİKRİ KAÇMAZ

104

02.08.2017

11:00

NESLE TABANLI PROGRAMLAM I

ÖĞR. GÖR. ALP İMREK

403

02.08.2017

13:00

AİTT I

OKT. MUSTAFA ÖĞE

104

03.08.2017

11:00

İNTERNET PROGRAMCILIĞI II

OKT. MUSTAFA ÇETİN

403

04.08.2017

11:00

İNTERNET PROGRAMCILIĞI I

ÖĞR. GÖR. SEMİH KELEŞ

403

 

 

T.C.

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

BALIKESİR MESLEK YÜKSEKOKULU

OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU ARA SINAV PROGRAMI

 

TARİH

SAAT

DERS ADI

SINAV SORUMLUSU

SALON NO

31.07.2017

13:00

TÜRK DİLİ I

OKT. GÜLFİYE BÜLBÜL

104

31.07.2017

15:00

TÜRK DİLİ II

OKT. GÜLFİYE BÜLBÜL

104

01.08.2017

11:00

DİZEL MOTOR VE YAKIT ENJ. SİST.

ÖĞR. GÖR. DR. FATMAGÜL TOLUN

304

01.08.2017

13:00

YABANCI DİL I

OKT. FİKRİ KAÇMAZ

104

02.08.2017

13:00

AİTT I

OKT. MUSTAFA ÖĞE

104

 

 

 

T.C.

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

BALIKESİR MESLEK YÜKSEKOKULU

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU ARA SINAV PROGRAMI

 

TARİH

SAAT

DERS ADI

SINAV SORUMLUSU

SALON NO

31.07.2017

13:00

TÜRK DİLİ I

OKT. GÜLFİYE BÜLBÜL

104

31.07.2017

15:00

TÜRK DİLİ II

OKT. GÜLFİYE BÜLBÜL

104

01.08.2017

11:00

MATEMATİK I

ÖĞR. GÖR. ENGİN BOZACI

309

01.08.2017

11:00

MATEMATİK II

ÖĞR. GÖR. ENGİN BOZACI

309

01.08.207

13:00

YABANCI DİL I

OKT. FİKRİ KAÇMAZ

104

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BALIKESİR MESLEK YÜKSEKOKULU

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU ARA SINAV PROGRAMI

 

İNŞAAT BÖLÜMÜ

TARİH

SAAT

DERS ADI

SINAV SORUMLUSU

SALON NO

 

31/07/2017

11:00

Matematik-I

E.BOZACI

309

13:00

Türk Dili-I

G.BÜLBÜL

104

15:00

Türk Dili-II

G.BÜLBÜL

104

 

01/08/2017

11:00

Matematik-II

E.BOZACI

309

13:00

Yabancı Dil-I

F.KAÇMAZ

104

15:00

Zemin Mekaniği-I

A.AKAY

104

 

02/08/2017

11:00

Yapı Tesisatları

H.SARAÇ

104

13:00

AİİT

M.ÖGE

104

15:00

Mekanik ve Statik

H.ELÇİ

104

03/08/2017

11:00

Çelik Yapılar

H.ELÇİ

104

15:00

Yapı Statiği

A.AKAY

104

04/08/2017

11:00

Atık Sular

H.ELÇİ

104

15:00

Betonarme-I

A.AKAY

104

 

 

 

BALIKESİR MESLEK YÜKSEKOKULU

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU ARA SINAV PROGRAMI

 

ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ

 

TARİH

SAAT

DERS ADI

SINAV SORUMLUSU

SALON NO

 

 

31/07/2017

11:00

Matematik-I

E.BOZACI

309

12:00

Mikro denetleyiciler-I

K.HAKTANIRLAR

107

13:00

Türk Dili-I

G.BÜLBÜL

104

14:00

AC Devre Analizi

A.KOÇAK

107

15:00

Türk Dili-II

G.BÜLBÜL

104

 

 

01/08/2017

11:00

Matematik-II

E.BOZACI

309

12:00

İleri Mikro Denetleyiciler

K.HAKTANIRLAR

107

13:00

Yabancı Dil-I

F.KAÇMAZ

104

14:00

Sayısal Elektronik

A.KOÇAK

107

 

02/08/2017

11:00

Tıbbi Cihazlar

K.HAKTANIRLAR

107

12:00

Sayısal Tasarım

A.KOÇAK

107

13:00

AİİT

M.ÖGE

104

14:00

DA Devre Analizi

M.SARAN

107

03/08/2017

11:00

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv

H.ÇITAK

107

13:00

Elektronik-I

M.SARAN

107

04/08/2017

11:00

Kontrol Sistemleri

C.TIĞLI

107

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAZARLAMA YÖNETİMİ/MUHASEBE PROGRAMI

 
 
 

TARİH

SAAT

DERSLER

SINAV SORUMLUSU

SALON NO

 

 

31.07.2017

13:00

Türk Dili -I

Gülfiye BÜLBÜL

104

 

 

15:00

Türk Dili -II

Gülfiye BÜLBÜL

104

 

 

1.08.2017

11:00

İstatistik

ENGİN BOZACI

309

 

 

11:00

Tic.Matematik

ENGİN BOZACI

309

 

 

13:00

Yabancı Dil -1

FİKRİ KAÇMAZ

104

 

 

11:00

Matematik

ENGİN BOZACI

309

 

 

2.08.2017

13:00

İnkılap Tarihi -1

Mustafa ÖGE

104

 

 

3.08.2017

 

 

 

 

 

 

4.08.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İŞLETME YÖNETİMİ/MUHASEBE PROGRAMI

 
 
 

TARİH

SAAT

DERSLER

SINAV SORUMLUSU

SALON NO

 

 

31.07.2017

10:00

Tic.Matematik

Özgür YILMAZ

103

 

 

12:00

Finansal Yönetim

Özgür YILMAZ

103

 

 

13:00

Türk Dili -I

GÜLFİYE BÜLBÜL

104

 

 

15:00

Türk Dili -II

GÜLFİYE BÜLBÜL

104

 

 

1.08.2017

13:00

Yabancı Dil -1

FİKRİ KAÇMAZ

104

 

 

2.08.2017

13:00

İnkılap Tarihi -1

MUSTAFA ÖGE

104

 

 

3.08.2017

 

 

 

 

 

 

4.08.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Web Sorumlusu : Salim Başaran