Yaz Okulu Haftalık Ders Programı


 

Yaz Okulu Haftalık Ders Progrqamının İndirmek İçin Tıklayınız...

 

Y A Z O K U L U

H A F T A L I K     D E R S    P R O G R A M I

ELEKTRONİK TEK./ ELEK. HABERLEŞME TEK./KONTROL VE OTOMASYON TEKN. (1.Ö+2.Ö)

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:30 - 09:15

 

Matematik-I

(203)

 

Matematik-II

(203)

 

 

 

 

 

09:25 - 10:10

AC Devre Analiz (306)

Matematik-I

(203-I

Sayısal Elektronik(306)

Matematik-II

(203)

Sayısal Tasarım.(306)

DC Devre Analiz

(304)

Elektronik-I

(205)

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

(104)

Kontrol Sist.

(203)

Mikroişlemciler(206)

İleri Mikroişlem.(206)

Tıbbı Cihazlar (206)

10:20 - 11:05

AC Devre Analiz (306)

Matematik-I

(203-I

Sayısal Elektronik(306)

Matematik-II

(203)

Sayısal Tasarım.(306)

DC Devre Analiz

(304)

Elektronik-I

(205)

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

(104)

Kontrol Sist.

(203)

Mikroişlemciler(206)

İleri Mikroişlem.(206)

Tıbbı Cihazlar (206)

11:15 - 12:00

AC Devre Analiz (306)

Matematik-I

(203-I

Sayısal Elektronik(306)

Matematik-II

(203)

Sayısal Tasarım.(306)

DC Devre Analiz

(304)

Elektronik-I

(205)

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

(104)

Kontrol Sist.

(203)

Mikroişlemciler(206)

İleri Mikroişlem.(206)

Tıbbı Cihazlar (206)

12:30 - 13:15

AC Devre Analiz (306)

Matematik-I

(203-I

Sayısal Elektronik(306)

Matematik-II

(203)

Sayısal Tasarım.(306)

DC Devre Analiz

(304)

Elektronik-I

(205)

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

(104)

Kontrol Sist.

(203)

Mikroişlemciler(206)

İleri Mikroişlem.(206).

Tıbbı Cihazlar (206)

13:25 - 14:10

AC Devre Analiz (306)

Matematik-I

(203-I

Sayısal Elektronik(306)

Matematik-II

(203)

Sayısal Tasarım.(306)

DC Devre Analiz

(304)

Elektronik-I

(205)

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

(104)

Kontrol Sist.

(203)

Mikroişlemciler(206)

İleri Mikroişlem.(206)

Tıbbı Cihazlar (206)

14:20 - 15:05

AC Devre Analiz (306)

 

Sayısal Elektronik(306)

 

 

Sayısal Tasarım.(306)

DC Devre Analiz

(304)

Elektronik-I

(205)

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

(104)

Kontrol Sist.

(203)

Mikroişlemciler(206)

İleri Mikroişlem.(206)

Tıbbı Cihazlar (206)

15:15 - 16:00

AC Devre Analiz (306)

 

Sayısal Elektronik(306)

 

Sayısal Tasarım.(306)

DC Devre Analiz

(304)

Elektronik-I

(205)

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

(104)

 

Mikroişlemciler(206)

İleri Mikroişlem.(206)

Tıbbı Cihazlar (206)

16:10 - 16:55

AC Devre Analiz (306)

 

Sayısal Elektronik(306)

 

Sayısal Tasarım.(306)

DC Devre Analiz

(304)

Elektronik-I

(205)

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

(104)

 

Mikroişlemciler(206)

İleri Mikroişlem.(206)

Tıbbı Cihazlar (206)

NOT : Türk Dili-I , AİİT-I , Yabancı Dil-I derslerini alacak öğrenciler “İNŞAAT TEKNOLOJİSİ” Programını takip edeceklerdir.

 

 

 

 

Y A Z O K U L U

H A F T A L I K     D E R S    P R O G R A M I

ELEKTRİK PROGRAMI (1.Ö+2.Ö)

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:30 - 09:15

     

 

   

09:25 - 10:10

Enerji İlet.ve Dağıtımı

(S.No:104)

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

(S.No:104)

Sayısal Elektronik

(S.No:104)

AA Devre Analizi

(201)

Elek.Makinalar 2

(S.No:104)

 

DA Devre Analizi (201)

Temel Elektronik (202)

10:20 - 11:05

Enerji İlet.ve Dağıtımı

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

Sayısal Elektronik

 

AA Devre Analizi

Elek.Makinalar 2

 

DA Devre Analizi

Temel Elektronik

11:15 - 12:00

Enerji İlet.ve Dağıtımı

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

Sayısal Elektronik

 

AA Devre Analizi

Elek.Makinalar 2

 

DA Devre Analizi

Temel Elektronik

12:30 - 13:15

Enerji İlet.ve Dağıtımı

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

Sayısal Elektronik

 

AA Devre Analizi

Elek.Makinalar 2

 

DA Devre Analizi

Temel Elektronik

13:25 - 14:10

Enerji İlet.ve Dağıtımı

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

Sayısal Elektronik

 

AA Devre Analizi

Elek.Makinalar 2

 

DA Devre Analizi

Temel Elektronik

14:20 - 15:05

Enerji İlet.ve Dağıtımı

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

Sayısal Elektronik

 

AA Devre Analizi

Elek.Makinalar 2

 

DA Devre Analizi

Temel Elektronik

15:15 - 16:00

Enerji İlet.ve Dağıtımı

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

Sayısal Elektronik

 

AA Devre Analizi

Elek.Makinalar 2

 

DA Devre Analizi

Temel Elektronik

16:10 - 16:55

Enerji İlet.ve Dağıtımı

Elk.Ölç. Tek. Ve İş Güv.

 

Sayısal Elektronik

 

AA Devre Analizi

Elek.Makinalar 2

 

DA Devre Analizi

Temel Elektronik

NOT : Türk Dili-I , AİİT-I , Yabancı Dil-I derslerini alacak öğrenciler “İNŞAAT TEKNOLOJİSİ” Programını takip edeceklerdir.

 

 

Y A Z O K U L U

H A F T A L I K     D E R S    P R O G R A M I

 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (1.Ö+2.Ö)

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:30 - 09:15

Matematik-I

S.No:203

Matematik-II

S.No:203

     

09:25 - 10:10

Matematik-I

Matematik-II

Nesne Tabanlı Program-I

S.No: BL 455

İnternet Programcılığı-II

S.No: BL 455

İnternet Programcılığı-I

S.No: BL 455

10:20 - 11:05

Matematik-I

Matematik-II

Nesne Tabanlı Program

İnternet Programcılığı-II

İnternet Programcılığı-I

11:15 - 12:00

Matematik-I

Matematik-II

Nesne Tabanlı Program

İnternet Programcılığı-II

İnternet Programcılığı-I

12:30 - 13:15

Matematik-I

Matematik-II

Nesne Tabanlı Program

İnternet Programcılığı-II

İnternet Programcılığı-I

13:25 - 14:10

Matematik-I

Matematik-II

Nesne Tabanlı Program

İnternet Programcılığı-II

İnternet Programcılığı-I

14:20 - 15:05

   

Nesne Tabanlı Program

İnternet Programcılığı-II

İnternet Programcılığı-I

15:15 - 16:00

   

Nesne Tabanlı Program

İnternet Programcılığı-II

İnternet Programcılığı-I

16:10 - 16:55

   

Nesne Tabanlı Program

İnternet Programcılığı-II

İnternet Programcılığı-I

NOT : Türk Dili-I , AİİT-I , Yabancı Dil-I derslerini alacak öğrenciler “İNŞAAT TEKNOLOJİSİ” Programını takip edeceklerdir.

 

 

Y A Z O K U L U

H A F T A L I K     D E R S    P R O G R A M I

 

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ (2.Ö)

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:30 - 09:15

 

Matematik-II

S.No:203

     

09:25 - 10:10

 

Matematik-II

 

 

 

10:20 - 11:05

 

Matematik-II

 

 

 

11:15 - 12:00

 

Matematik-II

 

 

 

12:30 - 13:15

 

Matematik-II

 

 

 

13:25 - 14:10

 

Matematik-II

Matematik-I

S.No:203

 

 

14:20 - 15:05

 

 

Matematik-I

 

 

15:15 - 16:00

   

Matematik-I

 

 

16:10 - 16:55

   

Matematik-I

 

 

NOT : Türk Dili-I , AİİT-I , Yabancı Dil-I derslerini alacak öğrenciler “İNŞAAT TEKNOLOJİSİ” Programını takip edeceklerdir.

 

 

 

 

 

Y A Z O K U L U

H A F T A L I K     D E R S    P R O G R A M I

 

PAZARLAMA / MUHASEBE (I.Ö+II.Ö)

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:30 - 09:15

   

Ticari Mat.

((ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

   

09:25 - 10:10

   

Ticari Mat.

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

   

10:20 - 11:05

   

Ticari Mat.

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

   

11:05 - 11:50

   

Ticari Mat.

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

   

12:00 - 12:45

   

Ticari Mat.

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

   

12:45 - 13:30

   

Ticari Mat.

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

   

13:45 - 14:30

   

Matematik

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

   

14:30 - 15:15

İstatistik

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

İstatistik

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

Matematik

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

   

15:30 - 16:15

İstatistik

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

İstatistik

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

Matematik

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

   

16:15 – 17:00

İstatistik

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

İstatistik

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

Matematik

(ÖĞR.GÖR.E.BOZACI)

(S.No: 203)

 

 

NOT : Türk Dili-I , AİİT-I , Yabancı Dil-I derslerini alacak öğrenciler “İNŞAAT TEKNOLOJİSİ” Programını takip edeceklerdir.

 

Y A Z O K U L U

H A F T A L I K     D E R S    P R O G R A M I

 

İŞLETME / MUHASEBE (I.Ö+II.Ö)

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:30 - 09:15

Ticari Mat.

(S.No: 305)

       

09:25 - 10:10

Ticari Mat.

       

10:20 - 11:05

Ticari Mat.

       

11:05 - 11:50

Ticari Mat.

       

12:00 - 12:45

Finansal Yönetim

(S.No: 305)

   

 

 

12:45 - 13:30

Finansal Yönetim

   

 

 

13:45 - 14:30

Finansal Yönetim

   

 

 

14:30 - 15:15

Finansal Yönetim

   

 

 

15:30 - 16:15

Finansal Yönetim

   

 

 

16:15 – 17:00

Finansal Yönetim

 

 

 

 

 

NOT : Türk Dili-I , AİİT-I , Yabancı Dil-I derslerini alacak öğrenciler “İNŞAAT TEKNOLOJİSİ” Programını takip edeceklerdir.

 

 

 

Y A Z O K U L U

H A F T A L I K     D E R S    P R O G R A M I

 

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ  (I.Ö+II.Ö)

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:30 - 09:15

Betonarme-1

(İnş.Zemin)

Matematik

203

Y. Statiği

(İnş.Zemin)

Matematik-II

(203)

Mek. ve Sta.

(311)

 

Çelik Yapılar.

(311)

 

09:25 - 10:10

Betonarme-I

Matematik

Y. Statiği

Matematik-II

Mek. ve Sta.

A.İ.İ. Tarihi-I

(205)

Çelik Yapılar.

 

10:20 - 11:05

Betonarme-I

Matematik

Y. Statiği

Matematik-II

Mek. ve Sta.

A.İ.İ. Tarihi-I

Çelik Yapılar.

 

Türk Dili-II(205)

11:05 - 11:50

Betonarme-I

Matematik

Y. Statiği

Matematik-II

Mek. ve Sta.

A.İ.İ. Tarihi-I

Çelik Yapılar.

 

Türk Dili-II(205)

12:00 - 12:45

Betonarme-I

Matematik

Y. Statiği

Matematik-II

Mek. ve Sta.

A.İ.İ. Tarihi-I

Çelik Yapılar.

 

Türk Dili-II(205)

12:45 - 13:30

Betonarme-I

Matematik

Y. Statiği

Matematik-II

Mek. ve Sta.

Y. Tesisatı

(311)

Çelik Yapılar.

 

Türk Dili-II(205)

13:45 - 14:30

Zem. Mek.I

(İnş.Zemin)

Türk Dili-I

(205)

Zem. Mek.I

(İnş.Zemin)

Yab. Dil-I

(205)

 

Y. Tesisatı

Atık Sular

(311)

 

14:30 - 15:15

Zem. Mek.I

(İnş.Zemin)

Türk Dili-I

(205)

Zem. Mek.I

(İnş.Zemin)

Yab. Dil-I

 

Y. Tesisatı

Atık Sular

 

15:30 - 16:15

Zem. Mek.I

(İnş.Zemin)

Türk Dili-I

(205)

Zem. Mek.I

(İnş.Zemin)

Yab. Dil-I

 

Y. Tesisatı

Atık Sular

 

16:15 – 17:00

 

Türk Dili-I

(205)

 

Yab. Dil-I

 

 

Atık Sular

 

 

 

 

 

Y A Z O K U L U

H A F T A L I K     D E R S    P R O G R A M I

 

OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ (I.Ö+II.Ö)

 

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08:30 - 09:15

         

09:25 - 10:10

 

Dizel Motor ve Yakıt Enjeksiyon Sist.

(304)

     

10:20 - 11:05

 

Dizel Motor ve Yakıt Enjeksiyon Sist.

     

11:05 - 11:50

 

Dizel Motor ve Yakıt Enjeksiyon Sist.

     

12:00 - 12:45

 

Dizel Motor ve Yakıt Enjeksiyon Sist.

     

12:45 - 13:30

 

Dizel Motor ve Yakıt Enjeksiyon Sist.

     

13:45 - 14:30

 

Dizel Motor ve Yakıt Enjeksiyon Sist.

     

14:30 - 15:15

 

Dizel Motor ve Yakıt Enjeksiyon Sist.

     

15:30 - 16:15

 

Dizel Motor ve Yakıt Enjeksiyon Sist.

     

16:15 – 17:00

 

 

 

 

 

NOT : Türk Dili-I , AİİT-I , Yabancı Dil-I derslerini alacak öğrenciler “İNŞAAT TEKNOLOJİSİ” Programını takip edeceklerdir.

                                                               Matematik – II dersini alan öğrenciler Bilgisayar Teknolojisi Programını Takip Edecektir.


Web Sorumlusu : Salim Başaran