" Turizm Eğitiminin Dünü ve Bugünü" Paneli


Balıkesir Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü 23 Ekim 2017 tarihinde "Geçmişten Geleceğe Balıkesir Meslek Yüksekokulu Turizm Bölümü Etkinlikleri" kapsamında 4. Etkinlik olarak "Turizm Eğitiminin Dünü ve Bugünü" adlı bir panel düzenlemiştir. Bölüm öğretim üyeleri Doç. Dr. Nuran Aşık AKŞİT, Yard. Doç. Dr. Yaşar YILMAZ, Yard. Doç. Dr. Yunus ARSLAN ve Yard. Doç. Dr. Kudret GÜL tarafından organize edilen panelde okulun 1986 yılı mezunlarından; Muharrem BACAĞIKIRIK (Horizon Seyahat Acentası Sahibi), Zeynep ÖZETKEN (Yeğenağa Gıda Danışmanlık Şirketi Sahibi), Mine YETİŞKUL (Emekli Housekeeper), Faruk ERTAŞ (Diyarbakır Kayapınar Milli Eğitim Müd.), Turgay UYSAL (Emekli Turizmci), Güngör GÜN (Emekli Serbest Meslek Mensubu), Saim AKYÜZ (Emekli Mali Müşavir), Nesrin ONUR (Emekli Bankacı) ve İsmail KUKURİK (Emekli Reklamcı) panelist olarak katıldılar.

50 yaşını geçmiş ve Türkiye’nin 4 bir tarafından gelen eski mezun öğrenciler ile yeni öğrencilerin buluştuğu panelde çok sıcak bir kaynaşma yaşandı.

Panel sonunda öğrencilerimizin hazırladığı el emeği yiyecekler ikram edildi. Öğrencilerimizin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte sektörün dünü, bugünü ve geleceği de tartışıldı.  


Web Sorumlusu : Salim Başaran sbasaran@balikesir.edu.tr