• BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN KURULUŞ AMACI

  Balıkesir Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün kuruluş amacı hedef kitle nezdinde kurumsal anlamda yerleşik ve sürdürülebilir bir Balıkesir Üniversitesi “kimliği” oluşturmaktır.

  BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ  BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN HEDEF KİTLESİ

  Balıkesir Üniversitesi, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün kurum içerisindeki hedef kitlesi: Akademik ve İdari personel, öğrenciler ve Üniversite yerleşkelerinde hizmet sunan kurum dışı işletme çalışanlarıdır. Kurum dışındaki hedef kitlesi ise eğitim-öğretim planlamalarında gelecekte üniversitemizi tercih etme durumundaki tüm öğrenciler, öğrenci velileri, Türkiye genelinde ve Balıkesir özelinde hizmet veren öğretim kurumları, sivil toplum kuruluşları, Balıkesir ilindeki kamu kurumları, yazılı ve görsel medya kuruluşları, Balıkesir halkı ve tüm Türkiye toplumudur.   

  BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN ÇALIŞMA İLKELERİ

  Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün kurum içi çalışmalarda ön planda tuttuğu hedef “BAÜ’lü olma bilincinin” ve “aidiyet duygusunun” yerleştirilmesidir.

  Kurum dışı faaliyetleri yönlendiren hedef ise yerel ve ulusal basınla, çeşitli kurum/kuruluşlar ile sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kurup geliştirmek, üniversite adaylarına ve BAÜ’lü öğrencilere yönelik çalışmalar yapmaktır.

   


  Adres
  Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Çağış Kampüsü, BALIKESİR
  Telefon
  02666121423
  Faks
  E-Posta
  basin


Web Sorumlusu :