Akıllı Kart Sistemi için Personel Fotoğrafları


Tüm Akademik ve İdari Personelin Dikkatine;
 
Üniversitemizde yakın bir tarihte Akıllı Kart Sistemi'ne (AKS) geçiş yapılacaktır. AKS ile birlikte kampüs ve okul girişleri ile yemekhane geçişlerinde kullanılacak ve aynı zamanda personel kimlik kartı yerine geçecek kimlik kartlarının basılabilmesi için tüm akademik ve idari personelin fotoğraflarına ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm personelin fotoğraflarını, kadrosunun bulunduğu birim yöneticisine 5 Aralık 2016 gününe kadar iletmesi rica olunur.  
 
- Çağış Kampüsü Merkez Yemekhanede fotoğraf çekimi ya da tarama hizmeti verilmektedir. İsteyen personel buradan yararlanabilir. Burada daha önceden fotoğraf çektirmiş olan personelin, birim yönetimine tekrar fotoğrafını vermesine gerek yoktur.
 
- Görevlendirme ile farklı birimlerde çalışan personel, fotoğrafını kadrosunun bulunduğu birime teslim etmelidir.

- İstenen fotoğraflar Balıkesir Üniversitesi bünyesinde çalışan kadrolu personel için geçerlidir. Farklı kurumlardan, görevlendirme yoluyla gelenlerin fotoğrafları bu kapsama dahil değildir.
 
Fotoğrafların yakın bir tarihte çekilmiş olması (yüksek çözünürlükte) ve dijital olarak (dosya adı T.C kimlik numarası olacak - 30695224800.jpeg gibi) teslim edilmesi gerekmektedir. Fotoğrafların kimlik kartında kullanıma uygun olacak şekilde (aşağıda görüldüğü gibi) olması rica olunur.
 
 
 
Birim yöneticileri, 5 Aralık 2016 tarihine kadar toplanan fotoğrafları kart@balikesir.edu.tr e-posta adresine göndermelidir.
 

Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü


Web Sorumlusu :