2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı İş Sağlığı ve Güvenliği II. Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Başvuru Sonuçları Hakkında


 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı İş Sağlığı ve Güvenliği II. Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Başvuru sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız (ASIL LİSTE).

Listede yer alan öğrenciler kesin kayıtlarını Çağış Kampüsü' nde, Rektörlük Binası 4. Katta bulunan Fen Bilimleri Enstitüsü’ne şahsen veya noter onaylı vekalet ile 01-03 Ağustos 2018 tarihlerinde mesai saatleri içerisinde aşağıda listelenen belgeler ile yapabilirler.

2018-2019 Egitim-Ögretim Yılı Güz Dönemi için ögrenim ücreti: 1950TL olup Halk Bankasına yatırılması gerekmektedir. (Öğrenim Ücreti Halk Bankası subelerinden, ATM’lerinden ve Halk Bankası internet subesinden yatırılabilir. Öğrenim Katkı Payının yatırılabilmesi için gerekli olan öğrenci numaralarına yukarıdaki listeden ulaşılabilir.)

 

KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER:

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi için öğrenim ücreti: 1950TL’nin Halk Bankasına yatırıldığını gösteren dekont.

Kesin Kayıt Formu (Kesin Kayıt işlemleri öncesinde bilgisayar ortamından çıktı alınmalıdır.)

https://obs.balikesir.edu.tr/oibs/enstitubasvuru/  Web adresine girerek Enstitü Başvuru İşlemleri sayfasından "YAZDIR" butonuna basarak alacağınız Başvuru Formu. (Kesin Kayıt işlemleri öncesinde bilgisayar ortamından çıktı alınmalıdır.)

Mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi. (Aslı gösterildiği takdirde Enstitümüz tarafından da onaylanabilir.) (E-devlet sisteminden alınan çıktılar kabul edilememektedir.)

Transkript. (Aslı gösterildiği takdirde Enstitümüz tarafından da onaylanabilir.)

Nüfus cüzdanının onaylı fotokopisi. (Aslı gösterildiği takdirde Enstitümüz tarafından da onaylanabilir.)

6 adet renkli vesikalık fotoğraf. (4,5 x 6) (son altı ayda çekilmiş olmalıdır.)

Adli Sicil Belgesi (E Devlet Sisteminden Alınabilir.)

Askerlik Durum Belgesi.(E-devlet sisteminden alınabilir.)

Sevk Tehiri İstem Dilekçesi.(Askerlik tarihini ertelemek isteyen adaylar için)

 


Web Sorumlusu : Soykan VARDAR baufbe@balikesir.edu.tr