Güncellendi !!! 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı İş Sağlığı ve Güvenliği II. Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Başvuru Sonuçları Hakkında


2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı İş Sağlığı ve Güvenliği II. Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Başvuru sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız (ASIL LİSTE).

Listede yer alan öğrenciler kesin kayıtlarını Çağış Kampüsü' nde, Rektörlük Binası 4. Katta bulunan Fen Bilimleri Enstitüsü’ne şahsen veya noter onaylı vekalet ile 17-24 Ocak 2019 tarihlerinde mesai saatleri içerisinde aşağıda listelenen belgeler ile yapabilirler.

2018-2019 Egitim-Ögretim Yılı Bahar Dönemi için ögrenim ücreti: 1950TL olup Halk Bankasına yatırılması gerekmektedir. (Öğrenim Katkı Payı Halk Bankası subelerinden, ATM’lerinden ve Halk Bankası internet subesinden yatırılabilir. Öğrenim katkı ücretinin yatırılması esnasında doğru öğrenci numarası girdiğinizden mutlaka emin olunuz.)

(ÖNEMLİ: KESİN KAYIT EVRAKLARI 17-24 OCAK 2019 TARİHLERİNDE ENSTİTÜMÜZE TESLİM EDİLMELİDİR. ANCAK ÖĞRENCİ SİSTEMİNDE YAŞANAN BİR AKSAKLIK NEDENİYLE ÖĞRENİM KATKI ÜCRETLERİ 24-27 OCAK 2019 TARİHLERİNDE HALK BANKASINA YATIRILACAKTIR. ÖĞRENİM KATKI ÜCRETİ BU SÜRE İÇERİSİNDE YATIRILMAZ İSE KAYDINIZ GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.)

 

KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER:

(ÖNEMLİ: AŞAĞIDA YER ALAN BELGELERİN ÇIKTILARI ALINMALI, ASIL EVRAKLARIN FOTOKOPİLERİ DE KESİN KAYIT ESNASINDA YANINIZDA BULUNDURULMALIDIR.) 

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi için öğrenim ücreti: 1950TL’nin Halk Bankasına yatırıldığını gösteren dekont.

Kesin Kayıt Formu (Kesin Kayıt işlemleri öncesinde bilgisayar ortamından çıktı alınmalıdır.)

https://obs.balikesir.edu.tr/oibs/enstitubasvuru/  Web adresine girerek Enstitü Başvuru İşlemleri sayfasından "YAZDIR" butonuna basarak alacağınız Başvuru Formu. (Kesin Kayıt işlemleri öncesinde bilgisayar ortamından çıktı alınmalıdır.)

Mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi. (Aslı gösterildiği takdirde Enstitümüz tarafından da onaylanabilir.) (E-devlet sisteminden alınan çıktılar kabul edilememektedir.)

Transkript. (Aslı gösterildiği takdirde Enstitümüz tarafından da onaylanabilir.)

Nüfus cüzdanının onaylı fotokopisi. (Aslı gösterildiği takdirde Enstitümüz tarafından da onaylanabilir.)

6 adet renkli vesikalık fotoğraf. (4,5 x 6) (son altı ayda çekilmiş olmalıdır.)

Adli Sicil Belgesi (E Devlet Sisteminden Alınabilir.)

Askerlik Durum Belgesi.(E-devlet sisteminden alınabilir.)

Sevk Tehiri İstem Dilekçesi.(Askerlik tarihini ertelemek isteyen adaylar için)

 


Web Sorumlusu : Soykan VARDAR baufbe@balikesir.edu.tr