Rektörümüzden İbn-i Haldun Sosyal Politikalar Araştırma ve Uygulama Merkezine Ziyaret


Rektör Özdemir ve Türk Modernleşmesi üzerine bir konferans veren İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Coşkun İbn-i Haldun Sosyal Politikalar Araştırma ve Uygulama Merkezini Ziyaret Etti

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir ve Türk Modernleşmesi üzerine bir konferans veren İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Coşkun İbn-i Haldun Sosyal Politikalar Araştırma ve Uygulama Merkezini ziyaret ederek merkez çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

İbn-i Haldun Sosyal Politikalar Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Fahri Çakı’dan merkezin çalışmaları hakkında bilgiler alan Rektör Özdemir, araştırma ve uygulama merkezlerinin çalışmalarının, Üniversitemizdeki eğitim-öğretim faaliyetleri içerisinde önemli bir yeri olduğunu ifade etti.

İbn-i Haldun Sosyal Politikalar Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Fahri Çakı da gerçekleştirecekleri konferanslarla farklı konuları ele almaya devam edeceklerini belirterek faaliyetlerine verdiği desteklerden dolayı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir’e teşekkür etti.


Web Sorumlusu : Doç. Dr. Fahri ÇAKI cakifahri@yahoo.com