2018-2019 bahar yarıyılı ders programı


BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

I.SINIF I.ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

 

 

SAAT

GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:00 -08:45

 

Acil Hasta Bakımı II(T)

 

İlk yardım (T)

 

08:55- 09:40

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – I (T)

Spor Salonu

Acil Hasta Bakımı II(T)

 

İlk yardım (T)

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

09:50 - 10:35

 

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – I (T)

Spor Salonu

Acil Hasta Bakımı II(T)

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – I (T)

Spor Salonu

İlk yardım (T)

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

10:45 - 11:30

Farmakoloji (T)

Acil Hasta Bakımı II(T)

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – I (T)

Spor Salonu

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

11:40 - 12:25

Farmakoloji (T)

Acil Hasta Bakımı II (U)

 

 

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

12:35 - 13:20

Farmakoloji (T)

 

 

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

 

13:30 - 14:15

 

 

 

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi – I (T)

UZEM

14:25 – 15:10

Yabancı Dil – II (T)

 

 

 

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi – I (T)

UZEM

15:20 - 16:05

Yabancı Dil – II (T)

 

 

 

Türk Dili – I

UZEM

16:15 - 17:00

 

 

 

 

Türk Dili – I (T)

UZEM

 

 

 

 

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

I.SINIF II.ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

 

SAAT

GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

12:35 - 13:20

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – I (T)

Spor Salonu

Acil Hasta Bakımı II (U)

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – I (T)

Spor Salonu

 

 

13:30 - 14:15

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – I (T)

Spor Salonu

Acil Hasta Bakımı II (U)

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – I (T)

Spor Salonu

İlk yardım (T)

 

14:25 – 15:10

 

Acil Hasta Bakımı II (U)

 

İlk yardım (T)

 

15:20 - 16:05

 

Acil Hasta Bakımı II (U)

 

İlk yardım (T)

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

16:15 - 17:00

Yabancı Dil – II (T)

Acil Hasta Bakımı II (U)

 

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

17.05 –17.50

 

Yabancı Dil – II (T)

Farmakoloji (T)

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi – I (T)

UZEM

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

18.00 –18.45

 

Farmakoloji (T)

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi – I (T)

UZEM

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

18.55 –19.40

 

 

Farmakoloji (T)

 

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Türk Dili – I (T)

UZEM

19.50 –20.35

 

 

 

 

Türk Dili – I

UZEM

20.45-21.30

 

 

 

 

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI  II SINIF  I.ÖĞRETİM

HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

 

 

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:00 -08:45

 

 

 

 

 

08:55- 09:40

Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T

Travma (T)

Mesleki Uygulama II (T)

 

Üreme Sağlığı (T)

09:50 - 10:35

 

Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T

Travma (T)

Mesleki Uygulama II (T)

 

Üreme Sağlığı (T)

10:45 - 11:30

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – III (U)

Spor Salonu

Travma (T)

Mesleki Uygulama II (T)

 

Kişisel Gelişim (T)

11:40 - 12:25

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – III (U)

Spor Salonu

Travma (T)

Mesleki Uygulama II (T)

 

Kişisel Gelişim (T)

12:35 - 13:20

 

Travma (T)

Mesleki Uygulama II (T)

 

 

13:30 - 14:15

 

 

 

 

Girişimcilik I (T)

201

14:25 – 15:10

 

Büyüme ve Gelişme (T)

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – III (T)

Spor Salonu

 

Girişimcilik I (T)

201

15:20 - 16:05

 

Büyüme ve Gelişme (T)

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – III (T)

Spor Salonu

 

 

16:15 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

 II. SINIF II. ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

 

 

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

12:35 - 13:20

Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T

 

 

 

 

13:30 - 14:15

Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T

 

 

 

 

 

14:25 – 15:10

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – III (T)

Spor Salonu

Üreme Sağlığı (T)

Mesleki Uygulama II (T)

 

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – III (T)

Spor Salonu

15:20 - 16:05

 

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – III (T)

Spor Salonu

Üreme Sağlığı (T)

Mesleki Uygulama II (T)

 

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme – III (T)

Spor Salonu

16:15 - 17:00

Travma (T)

Büyüme ve Gelişme (T)

Mesleki Uygulama II (T)

 

 

17.05 –17.50

 

Travma (T)

Büyüme ve Gelişme (T)

Mesleki Uygulama II (T)

 

Girişimcilik I (T)

201

18.00 –18.45

Travma (T)

 

Mesleki Uygulama II (T)

 

Girişimcilik I (T)

201

18.55 –19.40

Travma (T)

 

 

 

Kişisel Gelişim (T)

19.50 –20.35

Travma (T)

 

 

 

Kişisel Gelişim (T)

20.45-21.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI

I.SINIF I.ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

 

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

 

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:00 -08:45

 

 

 

 

 

08:55- 09:40

Sağlık Mevzuatı (T)

Yazışma Tekniği (T)

Büro Yönetimi (T)

Sağlık İstatistiği – II (T)

 

09:50 - 10:35

 

Sağlık Mevzuatı (T)

Yazışma Tekniği (T)

Büro Yönetimi (T)

Sağlık İstatistiği – II (T)

 

10:45 - 11:30

 

Tıbbi Sekreterlik (T)

Büro Yönetimi (T)

Sağlık İstatistiği – II (T)

 

11:40 - 12:25

Yabancı Dil – II (T)

Tıbbi Sekreterlik (T)

 

Halk Sağlığı (T)

 

12:35 - 13:20

Yabancı Dil – II (T)

 

Bilgisayar Kullanımı – II

Halk Sağlığı (T)

 

13:30 - 14:15

 

 

Bilgisayar Kullanımı – II

 

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi – I (T)

Okt. Selin Demiroğlu UZEM

14:25 – 15:10

 

 

Bilgisayar Kullanımı – II

Halkla İlişkiler  (T)

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi – I (T)

Okt. Selin Demiroğlu

UZEM

15:20 - 16:05

 

 

Bilgisayar Kullanımı – II

Halkla İlişkiler  (T)

Türk Dili – I

Okt. Reyhan ÖZSARI

 UZEM

16:15 - 17:00

 

 

Bilgisayar Kullanımı – II

 

Türk Dili – I (T)

Okt. Reyhan ÖZSARI

 UZEM UZEM

 

 

 

 

 

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI

II. SINIF I.ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

 

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

 

CUMA

 

08:00 -08:45

 

 

 

 

 

08:55- 09:40

 

 

 

Kişisel Gelişim (T)

İşletme Yönetimi II (T)

09:50 - 10:35

 

Mesleki Yabancı Dil – I (T)

 

Sosyal Sorumluluk Projeleri (T)

 

Kişisel Gelişim (T)

İşletme Yönetimi II (T)

10:45 - 11:30

Mesleki Yabancı Dil – I (T)

 

Sosyal Sorumluluk Projeleri (T)

 

 

Üreme Sağlığı (T)

11:40 - 12:25

 

 

 

Klavye Teknikleri (U)

Üreme Sağlığı (T)

12:35 - 13:20

İlk Yardım (T)

Mesleki Bilgisayar – II (T)

 

Klavye Teknikleri (U)

 

13:30 - 14:15

İlk Yardım (T)

Mesleki Bilgisayar – II (T)

 

 

 

14:25 – 15:10

Büyüme ve Gelişme (T)

Mesleki Bilgisayar – II (T)

 

 

 

15:20 - 16:05

Büyüme ve Gelişme (T)

Mesleki Bilgisayar – II (T)

 

 

Girişimcilik II(T)

16:15 - 17:00

 

Mesleki Bilgisayar – II (T)

 

 

Girişimcilik II(T)

 


Web Sorumlusu : Derviş ÜSTÜNER dervis.ustuner@balikesir.edu.tr