2017-2018 Yılı Bahar Yarıyılı Ders Programları


BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK MESLEK YÜKSEK OKULU İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

I.SINIF I.ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 -09:15

 

Acil Hasta Bakımı IIT)

Yrd. Doç. Dr. Pelin PALAS KARACA

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme II (T)

Öğr. Hasan AYGÜN

İlk yardım (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

 

09:25 - 10:10

 

Acil Hasta Bakımı II(T)

Yrd. Doç. Dr. Pelin PALAS KARACA

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme II (U)

Öğr. Hasan AYGÜN

İlk yardım (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

 

10:20 - 11:05

 

Acil Hasta Bakımı II(T)

Yrd. Doç. Dr. Pelin PALAS KARACA

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme II (U)

Öğr. Hasan AYGÜN

İlk yardım (U)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi I (T)

Okt. Selin Demiroğlu

UZEM

11:15 - 12:00

 

Acil Hasta Bakımı (T)

Yrd. Doç. Dr. Pelin PALAS KARACA

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme II (T)

Öğr. Hasan AYGÜN

 

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi I (T)

Okt. Selin Demiroğlu

UZEM

12:30 - 13:15

 

Acil Hasta Bakımı (U)

Yrd. Doç. Dr. Pelin PALAS KARACA

Yabancı Dil II (T)

Okt. Kübra ŞIK

 

 

 

 

 

13:25 - 14:10

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

Yabancı Dil II (T)

Okt. Kübra ŞIK

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (U)

Öğr. Gör.Dr . Hüseyin GÜNEŞ

 

 

 

 

14:20 - 15:05

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

Farmakoloji (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (U)

Öğr. Gör.. Hüseyin GÜNEŞ

Türk Dili I

Okt. Reyhan ÖZSARI

UZEM

15:15 - 16:00

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

Farmakoloji (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

Öğr. Gör.. Hüseyin GÜNEŞ

Türk Dili I (T)

Okt. Reyhan ÖZSARI

UZEM UZEM

16:10 - 16:55

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

Farmakoloji (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

Öğr. Gör.. Hüseyin GÜNEŞ

 

 

 

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK MESLEK YÜKSEK OKULU İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

I.SINIF II.ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

11:15 - 12:00

     

İlk yardım (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

 

12:30 - 13:15

     

İlk yardım (U)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

 

13:25 - 14:10

 

Acil Hasta Bakımı IIT)

Yrd. Doç. Dr. Pelin PALAS KARACA

 

İlk yardım (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

 

14.20 -15.05

 

Acil Hasta Bakımı II(T)

Yrd. Doç. Dr. Pelin PALAS KARACA

 

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme II (U)

Öğr. Hasan AYGÜN

 

15.15 -16.00

Yabancı Dil II (T)

Okt. Kübra ŞIK

Acil Hasta Bakımı II(T)

Yrd. Doç. Dr. Pelin PALAS KARACA

 

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme II (U)

Öğr. Hasan AYGÜN

 

16.10 -16.55

Yabancı Dil II (T)

Okt. Kübra ŞIK

Acil Hasta Bakımı (T)

Yrd. Doç. Dr. Pelin PALAS KARACA

 

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme II (T)

Öğr. Hasan AYGÜN

 

17.05 -17.50

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

Acil Hasta Bakımı (U)

Yrd. Doç. Dr. Pelin PALAS KARACA

 

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme II (T)

Öğr. Hasan AYGÜN

Türk Dili I (T)

Okt. Reyhan ÖZSARI

UZEM UZEM

18.00 -18.45

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

Farmakoloji (T)

Prof. Dr. Şükrü Hakan ATALGIN

 

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

Öğr. Gör.. Hüseyin GÜNEŞ

Türk Dili I

Okt. Reyhan ÖZSARI

UZEM

18.55 -19.40

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

Farmakoloji (T)

Prof. Dr. Şükrü Hakan ATALGIN

 

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (U)

Öğr. Gör.. Hüseyin GÜNEŞ

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi I (T)

Okt. Selin Demiroğlu

19.50-20.35

Acil Sağlık Hizmetleri (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

Farmakoloji (T)

Prof. Dr. Şükrü Hakan ATALGIN

 

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (U)

Öğr. Gör.. Hüseyin GÜNEŞ

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi I (T)

Okt. Selin Demiroğlu

20.45-21.30

     

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (T)

Öğr. Gör.. Hüseyin GÜNEŞ

 

 

 

 

 

 

 

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK MESLEK YÜKSEK OKULU İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

II.SINIF I.ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 - 09:15

Travma (T)

Yrd. Doç. Dr. Aziz ATİK

 

Mesleki Uygulama II (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

Kalite Güvencesi ve Standartları (T) Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

09:25 - 10:10

Travma (U)

Yrd. Doç. Dr. Aziz ATİK

 

Mesleki Uygulama II (U)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

Kalite Güvencesi ve Standartları (T) Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

10:20 - 11:05

Travma (T)

Yrd. Doç. Dr. Aziz ATİK

 

Mesleki Uygulama II (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme IV (T)

Öğr. Hasan AYGÜN

Üreme Sağlığı (T)

Öğr. Fatih ŞAHİN

11:15 - 12:00

Travma (T)

Yrd. Doç. Dr. Aziz ATİK

 

Mesleki Uygulama II (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme IV (T)

Öğr. Hasan AYGÜN

Üreme Sağlığı (T)

Öğr. Fatih ŞAHİN

12:30 - 13:15

Travma (T)

Yrd. Doç. Dr. Aziz ATİK

 

Mesleki Uygulama II (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme IV (U)

Öğr. Hasan AYGÜN

Girişimcilik II (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

13:25 - 14:10

Mesleki Yabancı Dil II (T) Okt. Kübra ŞIK

   

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme IV (U)

Öğr. Hasan AYGÜN

Girişimcilik II (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

14:20 - 15:05

Mesleki Yabancı Dil II (T) Okt. Kübra ŞIK

   

Büyüme ve Gelişme (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Kişisel Gelişim (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

15:15 - 16:00

Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

   

Büyüme ve Gelişme (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Kişisel Gelişim (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

16:10 - 16: 55

Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

       

 

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK MESLEK YÜKSEK OKULU İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI

II.SINIF II.ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

11:15 - 12:00

Mesleki Yabancı Dil II (T) Okt. Kübra ŞIK

Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

     

12:30 - 13:15

Mesleki Yabancı Dil II (T) Okt. Kübra ŞIK

Araştırma Yöntem ve Teknikleri (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme IV (T)

Öğr. Hasan AYGÜN

Kalite Güvencesi ve Standartları (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

13:25 - 14:10

Travma (T)

Yrd. Doç. Dr. Aziz ATİK

Büyüme ve Gelişme (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme IV (T)

Öğr. Hasan AYGÜN

Kalite Güvencesi ve Standartları (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

14.20 15.05

Travma (T)

Yrd. Doç. Dr. Aziz ATİK

Büyüme ve Gelişme (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme IV (U)

Öğr. Hasan AYGÜN

   

15.15 16.00

Travma (T)

Yrd. Doç. Dr. Aziz ATİK

Üreme Sağlığı (T)

Prof. Dr. Şükrü Hakan ATALGIN

Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme IV (U)

Öğr. Hasan AYGÜN

   

16.10 16.55

Travma (T)

Yrd. Doç. Dr. Aziz ATİK

Üreme Sağlığı (T)

Prof. Dr. Şükrü Hakan ATALGIN

 

Mesleki Uygulama II (U)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

 

17.05 17.50

Travma (U)

Yrd. Doç. Dr. Aziz ATİK

Kişisel Gelişim (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

Mesleki Uygulama II (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

 

18.00 18.45

 

Kişisel Gelişim (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

Mesleki Uygulama II (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

 

18.55 19.40

 

Girişimcilik II (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

Mesleki Uygulama II (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

 

19.50 20.35

 

Girişimcilik (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

Mesleki Uygulama II (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

 

 

 

 

 

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK MESLEK YÜKSEK OKULU TIBBİ DOK. VE SEKRETERLİK PROGRAMI

I.SINIF I.ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

 

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

08:30 -09:15

Sağlık İstatistiği II (U)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

Sağlık Mevzuatı (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Bilgisayar Kullanımı II (T)

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin GÜNEŞ

Halkla İlişkiler (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

09:25 - 10:10

Sağlık İstatistiği II (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

Sağlık Mevzuatı (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Bilgisayar Kullanımı II (T)

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin GÜNEŞ

Halkla İlişkiler (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

10:20 - 11:05

Sağlık İstatistiği II (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

Yabancı Dil II (T)

Okt. Kübra ŞIK

Bilgisayar Kullanımı II (T)

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin GÜNEŞ

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi I (T)

Okt. Selin Demiroğlu UZEM

 

11:15 - 12:00

Tıbbi Sekreterlik (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

Yabancı Dil II (T)

Okt. Kübra ŞIK

 

 

Bilgisayar Kullanımı II (T)

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin GÜNEŞ

 

Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi I (T)

Okt. Selin Demiroğlu

UZEM

12:30 - 13:15

Tıbbi Sekreterlik (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

Büro Yönetimi (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Bilgisayar Kullanımı II (U)

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin GÜNEŞ

Halk Sağlığı (T)

Öğr. Fatih ŞAHİN

13:25 - 14:10

   

Büro Yönetimi (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

Halk Sağlığı (T)

Öğr. Fatih ŞAHİN

14:20 - 15:05

   

Büro Yönetimi (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

Türk Dili I

Okt. Reyhan ÖZSARI

UZEM

15:15 - 16:00

   

Yazışma Tekniği (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

 

Türk Dili I (T)

Okt. Reyhan ÖZSARI

UZEM UZEM

16:10 - 16:55

   

Yazışma Tekniği (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

   

 

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İVRİNDİ SAĞLIK MESLEK YÜKSEK OKULU TIBBİ DOK. VE SEKRETERLİK PROGRAMI

II.SINIF I.ÖĞRETİM HAFTALIK DERS PROGRAMI ÇİZELGESİ

SAAT/GÜN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

 

CUMA

 

08:30 - 09:15

 

Girişimcilik II(T)

Öğr.Gör. İbrahim AKŞİT

   

Mesleki Bilgisayar II (T)

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin GÜNEŞ

09:25 - 10:10

Mesleki Yabancı Dil II (T) Okt. Kübra ŞIK

Girişimcilik II(T)

Öğr.Gör. İbrahim AKŞİT

   

Mesleki Bilgisayar II (U)

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin GÜNEŞ

10:20 - 11:05

Mesleki Yabancı Dil II (T) Okt. Kübra ŞIK

Kişisel Gelişim (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

Kalite Güvencesi ve Standartları (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Mesleki Bilgisayar II (T)

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin GÜNEŞ

11:15 - 12:00

İşletme Yönetimi II (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

Kişisel Gelişim (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

Kalite Güvencesi ve Standartları (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Mesleki Bilgisayar II (T)

Öğr. Gör. Hüseyin GÜNEŞ

12:30 - 13:15

İşletme Yönetimi II (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

Sağlık Bigi Sistemleri (T)

Öğr.Gör. İbrahim AKŞİT

   

Mesleki Bilgisayar II (T)

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin GÜNEŞ

13:25 - 14:10

Büyüme ve Gelişme (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Sağlık Bigi Sistemleri (T)

Öğr.Gör. İbrahim AKŞİT

   

Klavye Teknikleri (U)

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin GÜNEŞ

14:20 - 15:05

Büyüme ve Gelişme (T)

Öğr. Gör. Vacide ANCIN

Sosyal Sorumluluk Projeleri (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

İlk Yardım (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

Klavye Teknikleri (T)

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin GÜNEŞ

15:15 - 16:00

 

Sosyal Sorumluluk Projeleri (T)

Öğr. Gör. İbrahim AKŞİT

 

İlk Yardım (T)

Öğr. Gör. Salih TOSUN

Üreme Sağlığı (T)

Öğr. Fatih ŞAHİN

16:10 - 16:55

       

Üreme Sağlığı (T)

Öğr. Fatih ŞAHİN

 


Web Sorumlusu : Derviş ÜSTÜNER dervis.ustuner@balikesir.edu.tr