21.10.2017- BAUNMOL Genetik Kulübü, bölümümüz 1. sınıf öğrencilerinin üst sınıf öğrencileriyle tanışması amacıyla kahvaltı etkinliği düzenledi. Bölüm başkanımız Prof. Dr. Feray Köçkar'ın da katıldığı bu etkinlik ile öğrencilerin kaynaşması sağlandı. Fotoğraflar için tıklayınız.


11.05.2017- Bolumumuz son sınıf ogrencilerinin bitirme calismalarini posterleri ile/sozlu olarak sundugu ve Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal Sami KORMAZ’ın da konusmaci olarak katildigi 1. BAUN Molekuler Biyoloji ve Genetik Ogrenci Gunleri yüksek katilimla gerceklestirilmistir. Etkinlik detaylari icin tiklayiniz.


08.05.2017- Bolumumuzde Bolu Abant Izzet Baysal Universitesi Tip Fakultesi Ogretim Uyesi Yrd. Doc. Dr. Ozden ARISOY tarafından "Psikiyatri Genetigi" hakkında bir seminer gerceklestirilmistir. Basta Molekuler Biyoloji ve Genetik ogrencileri olmak üzere tüm katılımcıların yogun ilgisi ile gerceklestirilen seminer detayları icin tiklayiniz.


29.04.2016- Bölümümüz ve BAUNMOL Genetik Kulübü iş birliğiyle, Gebze Teknik Üniversitesinden Prof. Dr. Işıl Aksan Kurnaz’ın konuşmacı olduğu “TÜBİTAK Bilim Söyleşileri” etkinliği düzenlendi.TÜBİTAK Bilim Çocuk Dergisi ile TÜBİTAK Bilim Genç Dergisinin düzenlemiş olduğu söyleşilere katıldığını belirten Prof. Dr. Işıl Aksan Kurnaz söyleşide; nöronların nasıl sağ kaldığı ve ne şekilde öldüğü hakkında bilgiler verirken, proteinler, kök hücreler ve beyin tümörlerini de anlattı. Yaptığı bilimsel çalışmalardan da bahseden konuşmacı, katımcıların sorularını cevaplandırarak söyleşisini sonlandırdı. Etkinlik detaylari icin tiklayiniz.

 


Web Sorumlusu : Araş. Gör. Begümhan Yılmaz begumhanyilmaz@balikesir.edu.tr