Yüksekokulumuz 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni


Yüksekokulumuzda 2016-2017 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Yüksekokul kantininde gerçekleştirilen törene; Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şakir Sakarya, Savaştepe Kaymakamı Metin Yılmaz, öğretim elemanları ve öğrenci velileri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende öğrenciler adına Okul Birincisi Fatma Kaya yaptığı konuşma ile duygularını paylaşırken, Savaştepe Meslek Yüksekokulu Müdür V. Öğr. Gör. Varol Kışlalıoğlu da yaptığı konuşmada mezunlara yeni yaşamlarında başarılar diledi. 

Savaştepe Kaymakamı Metin Yılmaz'ın da öğrencileri kutlayarak konuşma yaptığı törende, Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şakir Sakarya da konuşmasında mezunlara meslek yaşamlarında başarılar dilerken, öğrencilerin yetişmelerinde emekleri bulunan velilere ve öğretim elemanlarına teşekkür etti.

Tören, meslek yüksekokulunda dereceye giren öğrenciler ile tüm mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinden sonra, keplerin atılmasıyla sona erdi.

Fotoğraflar için tıklayınız.


Web Sorumlusu : Öğr.Gör. Varol KIŞLALIOĞLU vkislali@balikesir.edu.tr