16.07.2014 TARİHİNDE YAPILAN MÜLAKAT SINAVINDA ÖĞRENCİ OLMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR


2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARI İÇİN 16.07.2014 TARİHİNDE YAPILAN MÜLAKAT SINAVINDA ÖĞRENCİ OLMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR

                                                                 DOKTORA

EĞİTİM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
EĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİM
Alper AYTAÇ
Hasan ZÖĞ
İbrahim KALKAY
Yıldız ÇUVAŞ (Yedek)
Berk BAYRAKTAR (Yedek)
Fatma Nur AKA (Yedek)

İKTİSAT ANABİLİM DALI
İKTİSAT TEORİSİ
Çağatay TUNÇSİPER
Selçuk KORKMAZ

İŞLETME
Said Kerem TEKER
İbrahim AKŞİT

İŞLETME (BALIKESİR) ANABİLİM DALI
MUHASEBE VE FİNANSMAN
Mustafa OĞUZ
Ayşe YILDIRIM

TARİH
Zuhal KOÇ

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK
Fatma Doğanay ERGEN

                                                            YÜKSEK LİSANS

COĞRAFYA
Murat FIÇICI
Kemal ERSAYIN
Onur Mert PERVEROĞLU
Pakize ERDOĞAN
Atilla KOYUNCU
Ufuk ÇEPUR
Özgür YENİGÖKÇE

EĞİTİM BİLİMLERİ ANABİLİM DALI
EĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİM
Ramazan AKKUŞ
Büşra KARADUMAN
Rumeysa KULA
Mehmet GÜN (Yedek)
Özgün ÇAKIR (Yedek)
Buse TEKMECİ (Yedek)
Halil KARA (Yedek)
Tuğba AKAGÜNDÜZ DEMİR (Yedek)
Burak USLU (Yedek)
Çağlar ÇELİK (Yedek)
Neslihan FİDAN (Yedek)
Ahmet KUZU (Yedek)
Doğan ÇAKMAK (Yedek)
Fatmagül ÇELİK (Yedek)
Çağdaş ALTINCI (Yedek)
Merve DALKIRAN (Yedek)
Özge YILDIZ (Yedek)
Esra KURT (Yedek)
Tuğba DEMİR (Yedek)
Zafer ATAK (Yedek)

İKTİSAT
Murat GÜNDOĞAN
Selman İLERİ
Habil DURSUN
Halit Burak ALPTEKİN
Emrah VAR
Gökhan KÖSE
Elif Pelin VURAL
Okan KOÇ
Duygu SEVİM
Emrah GÜLER
Enez KURTULDU
Bilal KAÇAN
Gülhan UYAR
Özge AKAR
Serap TURAN
Taha KILIÇ
Gül ARI

İKTİSAT (BALIKESİR) ANABİLİM DALI
İKTİSAT TEORİSİ
Hikmet YORULMAZ
Hülya ÖZTÜRK
Tolga GEREN
Sadık AKSU
Şükrü AKYOL
Ayşenur SÖYLEMEZ
Fatih ECİN
Samet OĞUZ
Fürgan URÇELİK
Hande KUZU
Müge ÖZAYDIN (Yedek)

İLKÖĞRETİM ANABİLİM DALI
SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
Tuğba TURAN
Özlem AYIN
Nevim ALTIN CÜREBAL
Rabiye KAHRAMAN (Yedek)
Yakup ÇETİN (Yedek)
Ahmet KARACA (Yedek)

İŞLETME
Güray YILMAZ
Gökay YURDAKUL
Büşra Fatma ÇOBAN
Erdem DEDE
Esra DEMİRTAŞ
Şahin EKİN
Erhan DAĞTEKİN
Gizem AYDIN
Şükrü AÇICI
Ömer İrfan AYDIN
Murat GÜNDOĞAN (Yedek)
Samet YORULMAZ (Yedek)

MALİYE
Emrah SÖNMEZ
Necati Orhun GÜCÜYENER
Sinem KIZILKAYA
Sebahattin GÜNGÖRMÜŞ
Özkan ERİKCİ
Mehmet Can KURT
Nezahat ÖZLÜ
Çağla AÇIKALIN
Oğuz CİVAN
Berna YILMAZ
Erkan DAĞLI
Cihan ÇAĞLAYAN
Işıl SIVACI
Tuğba KALKMAZ
İncilay BİLGE
Handan GÜNEY (Yedek)

İŞLETME (BALIKESİR) ANABİLİM DALI
MUHASEBE VE FİNANSMAN
Burhan TOPTAŞ
Emine KANDEMİR
Betül ÇAYAKAR
Gizem KAYMAK
Dilek ÖZTOPÇU
Merve KUZUOĞLU
Hülya ÇAYIR
Güllüzar TURHAN

İŞLETME (BALIKESİR) ANABİLİM DALI
YÖNETİM VE ORGANİZASYON
Zeynep YATMAN
Suat MANULBOĞA
Ceyda KARATAŞ
Halil İbrahim ADIGÜZEL

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
Pınar YILMAZ
Berkcan CANDEMİR
Emrah ARSLAN
Abdullah KARADAYI
Kezban ÖNDER
Mehmet Fatih KARACA
Ayşe TÖK
Gülşah ÇERİ
Gülçe İNAL
Ceylan ASLAN
Buket GÖKALP
Furkan YILDIRIM
Mustafa ALP

SOSYOLOJİ
İsmet DEMİR
Uğur ÇOBAN
Özge YILMAZ
İlker UÇAR
Kerem DEMİRAL
Şeyma TOKUL
Elif Nur GÜVEN
Esra ARIK (Yedek)
Emine Büşra İBİŞOĞLU (Yedek)
Mehmet ŞALAK (Yedek)
Cansu CİNBAY (Yedek)
Zeynep YAZGAN (Yedek)
Yılmaz GELDİ (Yedek)
Levent TATAR (Yedek)
Burcu AYTAÇ (Yedek)
Ahmet AKBULUT (Yedek)

TARİH
Fırat ÇAKIR
Kadir GÜLDÜR
Rahime ARIK
Serap SEVEN
Ayhan EKİNCİ
Abdulkadir KOÇ

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK
Adnan Burak ACAR
Mehmet Teoman TÜRKMEN
Arzu AVCI
Orçun AÇIL
Bahar ATA
Ece KAYPAK
Hasan Tahsin AYTAÇ
Özge CIBIT
Şeyma BAL
Özcan ÖZDEMİR
Şükriye Melike BARIŞIK
Fadime YABACI
Ayşen ACUN
Yeliz ÇELİK
Gülsüm KEKLİK
Halil GÜNGÖR
Ozan KALAYCIOĞLU
Selen ÇAKMAK
İlkan TUNA
Gamze ÇİFTÇİ
Orhan DİNÇ
Melike FORSINAÇ
Reşad Emre ÖZGÜNEŞ
Mine Canan ÇİFTCİ
Dilay TATAR
Reşat ŞEKERDİL (Yedek)
Ahmet ŞENGÜL (Yedek)
Serap EMİRMUSTAFAOĞLU(Yedek)
Fatih ÇOLAKOĞLU (Yedek)

TÜRKÇE EĞİTİMİ
Mehtap KONUK
Davut GÖZLET
Harun DİRİ
Şeyimanur ÖZDAŞ
Hakan GÖKKAYA
Salih EROĞLU
Talha YILMAZ

YABANCI DİLLER EĞİTİMİ ANABİLİM DALI
İNGİLİZ DİLİ VE EĞİTİMİ
Sevcan YILMAZ
Rabia BÖREKCİ
Hande YILMAZ
Gülten YILDIZ AKYÜZ
Özgür ÇELİK
Önder ATMACA (Yedek)
Arif DEMİREL (Yedek)
Huriye Kübra DAĞLI (Yedek)
Demet SERTDEMİR (Yedek)
Hande KOCAAĞA (Yedek)
Yunus KAZAN (Yedek)
Fatih ÇELİKASLAN (Yedek)
Ökkeş Baki SU (Yedek)

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
Ensar KILIÇ
Nazmi ŞEN
Elif ÇAVDAR
Özcan ÇELİK
Kübra ÖZDEMİR
Esra ÇAKIR
Beril TÜRER
Ayşen ÇAĞLAYAN
Yeşim UMAT
Gülnur GÜNDOĞAN
Özlem ALTIN
Kevser BULUT
Fatma YIKAR
Hatice SEZİKLİ
Dürdane ÇINAR
Betül TÜRK (Yedek)
Tahir ÖZTÜRK (Yedek)
Zeynep SEZGİN (Yedek)
Kübra ÇELİKSOY (Yedek)
Erdal GÜLER (Yedek)
Cansu ERTEM (Yedek)
Esra AKPINAR (Yedek)
İsmet DÜNDAR (Yedek)
Murat BİNGÖL (Yedek)
Ziya YAZICI (Yedek)
Mert KABAKÇIOĞLU (Yedek)
Şeyma AŞKIN (Yedek)
Ünsal KULAKSIZ (Yedek)
Emre ZEBEK (Yedek)
Nalan BAYATLI (Yedek)
Yakup ERBAŞI (Yedek)
Vildan ŞENGÜL (Yedek)
İlknur DOĞAN (Yedek)
                                                                                     (İMZA)
                                                              ENSTİTÜ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ


Web Sorumlusu : Sevda TURHAN sevda.turhan@balikesir.edu.tr
Scroll ↓