KESİN KAYIT EVRAKLARI


DUYURU

16.07.2014 TARİHİNDE YAPILAN MÜLAKAT SINAV SONUÇLARINA GÖRE KAZANAN ADAYLARIN GETİRMESİ GEREKEN KESİN KAYIT EVRAKLARI

1. 6 (ALTI) ADET FOTOĞRAF( Son altı ay içinde, YÖK Kılık-Kıyafet Yönetmeliğine  uygun olarak çektirilmiş 4,5x6 cm boyutunda  fotoğraf.)

2. ASKERLİĞİNİ YAPANLAR İÇİN 1 (BİR) ADET TERHİS BELGESİ FOTOKOPİSİ.

3. ASKERLİĞİNİ YAPMAYANLAR İÇİN 2 (İKİ) ADET ASKERLİK DURUM BELGESİ VE 2 (İKİ) ADET DİPLOMA FOTOKOPİSİ.

  • * KAYIT FORMU ENSTİTÜDE DOLDURULARAK TÜM EVRAKLARLA BİRLİKTE  ŞAHSEN YADA NOTER VEKALETİ İLE İMZA KARŞILIĞINDA ENSTİTÜYE TESLİM EDİLECEKTİR.

 

KESİN KAYIT TARİHİ: 21-22-23 Temmuz 2014

YEDEK KAYIT TARİHİ: 25 Temmuz 2014

DERSLERİN SEÇME TARİHİ:08-12 Eylül  2014

DERS EKLEME-ÇIKARMA GÜNLERİ: 15-16 Eylül 2014

Not: 

1-Yedek olan adaylar kesin kayıt tarihlerinde kaydını yaptırmayanların yerine not sıralaması dikkate alınarak, yedek kesin kayıtlar için belirtilen tarihte yaptırmaları gerekmektedir. (Yedeklerin Sıralama Listesi 24.07.2014 tarihinde yayınlanacaktır.

2- Kesin Kayıt Sonucunda Bilimsel Hazırlık Programı aşamasındaki öğrenciler hariç Yüksek Lisans ve Doktora Programı aşamasındaki öğrenciler Danışman tercihini Balıkesir Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinin 22. ve  32. maddeleri uyarınca yapmaları gerekmektedir. Formlara Enstitümüz web sayfası sbe@balikesir.edu.tr. adresinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiler için Anabilim Dalları ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

 3- Ders değişiklikleri, ders ekleme ve çıkarma tarihlerinde yapılacaktır. Bu tarihler dışında kesinlikle derslerde değişim  yapılmayacaktır.

4-Farklı alandan başvurup bilimsel hazırlık alması gereken öğrencilerin kazanmış oldukları  Anabilim Dalı Başkanlığı ile irtibata geçip, aynı Anabilim Dalı'nın Bilimsel Hazırlık Komitesi kararı ve Yönetim Kurulu onayı ile belirlenmiş olan dersleri seçmeleri  gerekmektedir.

 

 

 

   

           

 

           


Web Sorumlusu : Sevda TURHAN sevda.turhan@balikesir.edu.tr