Mülakatı kazanan adayların dikkatine


DUYURU

Başarılı olan adaylar 19-22-23 Ağustos 2016 tarihlerinde 3 (iş günü) kesin kayıtlarını şahsen ya da noter onaylı vekâletle yaptırmak zorundadırlar. 

Yedek olan adaylar kesin kayıt tarihlerinde kaydını yaptırmayanların yerine not sıralaması dikkate alınarak 25.08.2016 tarihinde kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Yedeklerin sıralama listesi 24.08.2016 tarihinde yayınlanacaktır.

Ders seçimleri 5-16 Eylül 2016 tarihleri arasında Danışman onayı ile yapılacağından, kesin kayıt yaptıran öğrencilerin ders seçiminden önce "Danışman" atanması gerekmektedir.

Kesin kayıt sonucunda Bilimsel Hazırlık Programı aşamasındaki öğrenciler hariç Yüksek Lisans ve Doktora Programı aşamasındaki öğrenciler Danışman tercihini 26.08.2016 Cuma günü mesai bitimine kadar Anabilim Dalı Başkanlığı’na teslim edilmesi, Anabilim Başkanlığı tarafından da Danışman belirleme formlarının 30.08.2016 Salı günü mesai bitimine kadar Enstitümüze gönderilmesi gerekmektedir. Danışmanı atanamayan öğrencilerin ders kaydı yapılmaz.

Bilimsel hazırlık dersleri alması gereken öğrencilerin durumları ilgili Anabilim Dalı Bilimsel Hazırlık Komitesi tarafından görüşülüp hangi derslerin alınacağına ilişkin karar alınıp anabilim dalı başkanlığı tarafından 30.08.2016 tarihine kadar Enstitüye gönderilmesi gerekmektedir. 

 

 

KESİN KAYIT EVRAKLARI

 

  1. Kayıt formu
  2. Askerliğini yapanlar için 1 (bir) adet terhis belgesi fotokopisi
  3. Askerliğini yapmayanlar için 2 (iki) adet askerlik durum belgesi ve 2 (iki) adet diploma fotokopisi
  4. 4 (dört) adet fotoğraf (Son altı ay içinde, YÖK Kılık-Kıyafet Yönetmeliğine  uygun olarak çektirilmiş 4,5x6 cm boyutunda  fotoğraf.)

 

 

 

 

 

   


Web Sorumlusu : Sevda TURHAN sevda.turhan@balikesir.edu.tr