2017-2018 Akademik Yılı Farabi Değişim Programı Önbaşvru Sonuçları:


Ad ve  Soyad

Fakülte

Bölüm

Gitmek İstediği Üniv.

Gideceği Sınıf

Ahmet Kılıç

BESYO

Spor Yöneticiliği

Çukurova Üniversitesi

3.

Aybüke Kumaş

MÜHENDİSLİK F.

Endüstri Mühendisliği

Bursa Teknik Üniversitesi

3.

Aylin BAYRAM

MİMARLIK  F.

Mimarlık

Çukurova Üniversitesi

4.

Ayşenur Yalçın

SAĞLIK Y.O

Hemşirelik

Celal Bayar Üniversitesi

2.

Beyza Güneş

İLAHİYAT F.

İlahiyat


Uludağ Üniversitesi

3.

Buse ATEŞ

TURİZM F.

Turizm Rehberliği

Akdeniz Üniversitesi

3.

Büşra GÜLER

MÜHENDİSLİK F.

Endüstri Mühendisliği

E. Osmangazi Üniversitesi

3.

Derya Keskin

NECATİBEY E.F

Türkçe Öğr.

Yıldız Teknik Üniversitesi

4.

Duygu Bozkurt

MÜHENDİSLİK F.

Elektrik -Elektronik

Yıldız Teknik Üniversitesi

3.

Ebru Dağ

MÜHENDİSLİK F.

Elektrik -Elektronik


Uludağ Üniversitesi

4.

Elif Kahraman

MÜHENDİSLİK F.

Endüstri Mühendisliği


Yıldız Teknik Üniversitesi

4.

Emine Erginsoy

SAĞLIK Y.O

Hemşirelik


Sakarya Üniversitesi

2.

Eray Mustafa Işık

İ.İ.B.F

İktisat

Uludağ Üniversitesi

4.

Esmer Karadaşlı

G.S.F

Resim

Yıldız Teknik Üniversitesi

3.

Feride Buse Kınalı

MÜHENDİSLİK F.

Elektrik -Elektronik

Yıldız Teknik Üniversitesi

3.

Feyza Mut

TIP

Tıp

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi

1.

Furkan Ergün

MÜHENDİSLİK F.

Makine Mühendisliği

Bursa Teknik Üniversitesi

3.

Gülşah Uğur

İ.İ.B.F

İktisat


İstanbul Üniversitesi

4.

Hakan İpçi

MÜHENDİSLİK F.

Elektrik -Elektronik


Uludağ Üniversitesi

4.

Halit Yaşar

İ.İ.B.F

İktisat


İstanbul Üniversitesi

4.

Hilal Aksu

SAĞLIK Y.O

Hemşirelik


Dumlupınar Üniversitesi

2.

Hilal Yeleç

MÜHENDİSLİK F.

Elektrik -Elektronik

Yıldız Teknik Üniversitesi

4.

Kerem Samed Temi

BESYO

Beden Eğitimi ve Spor Öğr.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

3.

Leila Kibarova

NECATİBEY E.F

İlköğretim Matematik Öğr.

Akdeniz Üniversitesi

4.

Levent Avcı

İ.İ.B.F

İktisat

Uludağ Üniversitesi

2.

Mehmet Şahin

VETERİNER F.

Veteriner Hekimliği

Harran Üniversitesi

5.

Mert Çetiner

MÜHENDİSLİK F.

Makine Mühendisliği


Ege Üniversitesi

3.

Merve Afacan

NECATİBEY E.F

Sosyal Bilgiler Öğr.

Aksaray Üniversitesi

4.

Merve Temel

SAĞLIK Y.O

Hemşirelik

Uludağ Üniversitesi

2.

Meryem Özkan

NECATİBEY E.F

Okul Öncesi Öğr.

Gazi Üniversitesi

2.

Murat Melih SERTOĞLU

NECATİBEY E.F

İngilizce Öğretmenliği

Uludağ Üniversitesi

4.

Ömer Akdemir

NECATİBEY E.F

Sınıf Öğr.


Uludağ Üniversitesi

3.

Pınar Bayar

TIP

Tıp

Uludağ Üniversitesi

5.

Sebil Başkurt

TURİZM F.

Turizm Rehberliği

Adnan Menderes Üniversitesi

3.

Sema Kaya

G.S.F

Resim

Yıldız Teknik Üniversitesi

3.

Sümeyra Yılmaz

NECATİBEY E.F

Rehberlik Psikolojik Danışmanlık


Uşak Üniversitesi

4.

Tachmamet Kurbanov

İ.İ.B.F

Maliye

Uludağ Üniversitesi

4.

Tuğba Özkan

MÜHENDİSLİK F.

Elektrik -Elektronik

Yıldız Teknik Üniversitesi

3.

Utku Evren

TURİZM F.

Turizm İşletmeciliği


İstanbul Üniversitesi

3.

Vesile Beyza Sucu

TIP

Tıp


Uludağ Üniversitesi

5.

Vusal İbrahimov

İ.İ.B.F

İşletme

E.Osmangazi Üniversitesi

4.

Yektaeeren Acar

MÜHENDİSLİK F.

Elektrik -Elektronik


İstanbul Üniversitesi

3.

Yücel Yenilmez

VETERİNER F.

Veteriner Hekimliği

Afyon Kocatepe Üniversitesi

5.

Zehra Atalay

İLAHİYAT F.

İlahiyat


Uludağ Üniversitesi

2.


Web Sorumlusu :