2018-2019 Akademik Yılında Farabi Değişim Programı İle Gitmek İçin Başvuru Yapan Öğrencilerimizin Dikkatine!


2018-2019 Eğitim öğretim yılı güz veya güz ve bahar dönemlerinde başka üniversitelerde “Farabi Değişim Programı Öğrencisi” olma hakkı kazanan öğrencilerimize yönelik  30 Nisan 2018 tarihinde saat 13:00’da  Üniversitemiz Kongre Merkezi'nde (Otel) bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Bilgilendirme toplantısında, Farabi öğrenciliğiniz boyunca yaşanacak olan süreçler, dikkat edilmesi gereken konular ve Öğrenim Protokolü’nün şeklen hazırlanmasında dikkat edilecek hususlar hakkında bilgi verilecektir. Söz konusu toplantıya KATILIM ZORUNLUDUR (Toplantıya katılmayan öğrencilerin yaşayabilecekleri problemlerde sorumluluk kendilerine ait olacaktır).

 

Toplantı Tarihi : 30 Nisan 2018 Pazartesi

Toplantı Saati    : 13:00

Toplantı Yeri    : Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi-Otel (Veterinerlik Fakültesi karşısı)

 

Toplantı sonrasında 15 Mayıs 2018 tarihine kadar aşağıda belirtilen belgeler bilgisayar ortamında doldurulup Bölüm Başkanı veya Bölüm Koordinatörü imzalı olarak Farabi Ofisine teslim edilecektir. 

 

 BELGELER

Teslim Edilecek Belgeler; http://www.balikesir.edu.tr/index.php/baun/birim/uluslararasi_iliskiler_arastirma_uygulama_merkezi/menu_alt/267 adresinin Gerekli Dökümanlar başlığı altında mevcuttur.

 - Öğrenci Başvuru Formu (2 Adet-Fotoğraflı),

- Öğrenim Protokolü (4 adet Güz, 4 adet Bahar) (öğrenim protokolünü www.farabi.gazi.edu.tr adresinden giden öğrenci kısmından indirebilirsiniz),

- Öğrenci Yükümlülük Sözleşmesi (2 Adet. Yükümlülük sözleşmesinde belirttiğiniz hesaba burs ödemesi yapılacaktır. Belirtilen hesap numarası Halkbank hesabı olması gerekmektedir. HALKBANK Öğrenci kartlarınızın hesap numaralarını verebilirsiniz ya da yeni bir hesap açtırabilirsiniz),

- Öğrenci Beyannamesi (1 Adet).

- SGK Aylık Prim ve Hizmet Belgesi [Kamu ve özel teşebbüste çalışmadığını gösterir belge (Resmi kurumlardan onaylı/mühürlü olmalıdır)].

 

 DİKKAT! Belgelerini teslim etmeyen öğrenciler Farabi Öğrencisi olma haklarını kaybedeceklerdir.


Web Sorumlusu :