BAUN Haberler

BAUN'da "Meslekte Bir Başarı Öyküsü: Karaçadırdan Konağa" Semineri

  • BAUN
  • Haberler
  • BAUN'da "Meslekte Bir Başarı Öyküsü: Karaçadırdan Konağa" Semineri

BAUN'da "Meslekte Bir Başarı Öyküsü: Karaçadırdan Konağa" Semineri

Balıkesir Üniversitesinde, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil Koyuncu’nun katılımıyla “Meslekte Bir Başarı Öyküsü: Karaçadırdan Konağa” semineri gerçekleştirildi.

Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonundaki etkinliğe; Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Mehmet Narlı, Tıp Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Turan Aslan, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı Osman Zeki Şahin, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte konuşan Prof. Dr. Halil Koyuncu, zorluklarla ve mücadele ile geçen çocukluğunun ardından, Tıp Fakültesinde öğrencilik ve öğretim üyeliğine varan yaşamından kesitleri dinleyicilerle paylaştı. Koyuncu, öğrencilere mesleklerinde başarı için çeşitli tavsiyelerde bulunurken, başarının sırrının sabırla çalışmadan geçtiğini vurguladı.

Etkinlik, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir tarafından, Prof. Dr. Halil Koyuncu’ya çiçek takdimi ile sona erdi. Rektör Prof. Dr. Kerim Özdemir, Prof. Dr. Halil Koyuncu’yu makamında da kabul ederken, etkinliğe katılımı dolayısıyla teşekkür etti.

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
0266 612 1423 basin@balikesir.edu.tr