BAUN Haberler

BAUN Sındırgı MYO'da Mezuniyet Mutluluğu

  • BAUN
  • Haberler
  • BAUN Sındırgı MYO'da Mezuniyet Mutluluğu

BAUN Sındırgı MYO'da Mezuniyet Mutluluğu

Balıkesir Üniversitesi Sındırgı Meslek Yüksekokulunda, 2016-2017 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Törene; Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Sındırgı Kaymakamı Ercan Ateş, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş,  protokol üyeleri, öğretim elemanları ve öğrenci velileri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törende öğrenciler adına Okul Birincisi Cansu Balkaya yaptığı konuşma ile duygularını paylaşırken, Sındırgı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Halil İbrahim Özmen, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve Sındırgı Kaymakamı Ercan Ateş yaptıkları konuşmalarla mezunlara yeni yaşamlarında başarılar diledi.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir de konuşmasında mezunlara meslek yaşamlarında başarılar dilerken, öğrencilerin yetişmelerinde emekleri bulunan velilere ve öğretim elemanlarına teşekkür etti.

Tören, bölümlerinde dereceye giren öğrenciler ile tüm mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinden sonra, keplerin atılmasıyla sona erdi.

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
0266 612 1423 basin@balikesir.edu.tr