BAUN Haberler

BAUN Susurluk MYO Yeni Mezunlarını Uğurladı

  • BAUN
  • Haberler
  • BAUN Susurluk MYO Yeni Mezunlarını Uğurladı

BAUN Susurluk MYO Yeni Mezunlarını Uğurladı

Balıkesir Üniversitesi Susurluk Meslek Yüksekokulunda, 2016-2017 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Susurluk Belediye Park Düğün Salonundaki törene; Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Susurluk Kaymakamı Yalçın Sezgin, öğretim elemanları ve öğrenci velileri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende öğrenciler adına Okul Birincisi Zeynep Betül Arslan yaptığı konuşma ile duygularını paylaşırken, Susurluk Meslek Yüksekokulu Müdür V. Öğr. Gör. Dr. Hakan Tavşanlı yaptığı konuşmada mezunlara yeni yaşamlarında başarılar diledi.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir de konuşmasında mezunlara meslek yaşamlarında başarılar dilerken, öğrencilerin yetişmelerinde emekleri bulunan velilere ve öğretim elemanlarına teşekkür etti.

Halk oyunları gösterilerinin gerçekleştirildiği, ayrıca meslek yüksekokulunda çeşitli etkinliklerde başarı gösteren öğrencilere teşekkür belgelerinin verildiği tören, dereceye giren öğrenciler ile tüm mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinden sonra, keplerin atılmasıyla sona erdi.

Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
0266 612 1423 basin@balikesir.edu.tr