Haberler


BAUN ve Burhaniye Belediyesi Arasında İş Birliği Protokolü

  • 23.06.2017

Balıkesir Üniversitesi ile Burhaniye Belediyesi arasında yeni bir iş birliği protokolü imzalandı. Ortaöğretim öğrencilerinin doğal yaşamla bütünleşmesinin sağlanacağı ve öğrenciler için rehabilitasyon ortamı oluşturacak “Eğlenerek Öğreniyorum Yaz Kampı” projesi protokolü, Rektörlük makamında Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir ve...

Oku


Üniversiteler Plaj Voleybolu Şampiyonasına BAUN Damga Vurdu

  • 23.06.2017

ürkiye Üniversite Sporları Federasyonunun 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı faaliyet programı içerisinde yer alan Türkiye Üniversiteler Plaj Voleybolu Şampiyonası, Antalya’da gerçekleştirildi. Şampiyonaya; bayanlarda 13 üniversite, erkeklerde de 17 üniversite katıldı. Balıkesir Üniversitesi erkek ve bayan plaj voleybolu takımları şampiyonayı çifte kupa ile tamamladı.

Oku
IEEE Öğrenci Topluluğundan Rektör Özdemir'e Teşekkür Ziyareti

  • 15.06.2017

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Uluslararası Elektrik Elektronik Mühendislik (IEEE) Topluluğu yönetim kurulu üyeleri, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Topluluk üyesi öğrenciler Rektör Özdemir’e, bahar yarıyılında...

Oku


Savaştepe Kaymakamı ve Savaştepe Belediye Başkanından Rektör Özdemir'e Ziyaret

  • 09.06.2017

Savaştepe Kaymakamı Metin Yılmaz ve Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Rektör Özdemir, konuklarına üniversitemiz hakkında bilgi verirken, Savaştepe Kaymakamı Metin Yılmaz’a da yeni görevinde başarılar diledi.

Basın ve Halkla...

Oku


Fen Lisesi Öğrencilerinden Altınoluk Meslek Yüksekokuluna Ziyaret

  • 09.06.2017

Edremit Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, tanıtım gezisi kapsamında Altınoluk Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti.

Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Mahmut Altıntaş ve Biyoloji Öğretmeni Levent Özertürk eşliğinde gerçekleştirilen ziyarette öğrencilere, Altınoluk Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Selami Selvi...

Oku


Kanal Avrupa Televizyonundan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir'e Ziyaret

  • 07.06.2017

Kanal Avrupa “Vizyon 2023” Programı, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir’i makamında ziyaret ederek bir röportaj gerçekleştirdi.

Haber Müdürü Ahmet Tüpçel’ i ağırlayan Rektör Özdemir, Üniversitemiz hakkında çeşitli bilgiler verdiği röportajında, Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma...

Oku


Üniversitemiz Personeli İftarda Buluştu

  • 07.06.2017

Üniversitemizde görev yapan akademik ve idari personel, geleneksel hale gelen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şakir Sakarya, Prof. Dr. İlter Kuş, Prof. Dr. Mehmet Baştürk ve Genel Sekreter V. Doç. Dr. Yusuf Aymankuy’un ev sahipliğinde Çağış Yerleşkesi Kongre ve Kültür...

Oku