İstihdam ve Kariyer Günleri-XIII

  • 2021-12-29

Sayın Yetkili,

Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi (BTİOYO) tarafından 3 Mart 2022 tarihinde düzenlenecek olan "İstihdam ve Kariyer Günleri-XIII" etkinliği için siz değerli yöneticileri ve temsilcileri fakültemize davet etmekten onur duyarız. İşletmelerin iş gören ihtiyaçlarına cevap verebilmek, öğrencilerimizin staj/iş ihtiyaçlarını karşılamak ve aynı zamanda kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenecek olan bu etkinlik bir gün sürecektir. Bir gün boyunca, siz işletmeler tarafından açılacak stantlarda öğrencilerle işletme temsilcilerini bir araya getirerek, yaz dönemine ilişkin iş gören planlamalarının yapılması için zemin hazırlanması amaçlanmıştır.

Etkinlik 3 Mart 2022 tarihinde saat 09:00-18:00 arasında Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi binasında düzenlenecektir. Stantlar ve sandalyeler okulumuz tarafından temin edilecektir. Katılım için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. İşletmenizi tanıtıcı broşür ve afiş/banner getirmeniz yeterlidir.

Katılım taleplerinizi ekte yer alan katılım formunu doldurarak btioyokariyergunleri@gmail.com adresine iletmenizi rica eder, etkinliğimize katılmanızdan mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

Saygılarımızla,

Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi
Çağış Kampüsü 10145/BALIKESİR

Ek:
Katılım Formu

NOT: Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi bünyesinde Turizm İşletmeciliği, Turizm Rehberliği, Rekreasyon Yönetimi ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümlerinde eğitim verilmektedir. Öğrencilerinin mesleki gelişimini sağlamak için 90 gün staj zorunluluğu bulunmaktadır. Öğrencilere 1. sınıftan itibaren yoğun bir mesleki yabancı dil programı uygulanmaktadır. Bu çerçevede Mesleki Dil -İngilizce, Mesleki Dil-Almanca ve Mesleki Dil-Rusça, dillerinde eğitim-öğretime devam edilmektedir.

İletişim
© 2019 Balıkesir Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Yazılım Geliştirme Grubu