YAZ ÖĞRETİMİ

 

Fakültemiz Öğrencilerinin Diğer Üniversitelerden Yaz Öğretiminde Ders Almak İçin Yapması Gerekenler.

Yaz Öğretiminde başka Üniversitelerden Ders Almak İsteyen Öğrencilerimizin aşağıda belirtilen süreci takip etmeleri gerekmektedir.

Başka Ünv. Ders Almak için dilekçe doldurup imzalamak. Dilekçeyi Danışmanına ulaştırmak.Bölümlerin Yaz öğretimi danışman bilgileri ve mail adresleri aşağıda listelenmiştir. Dilekçeye buradan ulaşabilirsiniz.

Yaz Öğretiminde Başka Üniversitelerden Ders Almak İsteyen Öğrencilerin Başvuru Süreci

1- Öğrenci ders alma talebi ile ilgili dilekçeyi gerekli yerlerin tamamı doldurularak ve imzaları tamamlanmış bir şekilde mail yoluyla (taratarak) danışmanına ulaştırır. 

2- Danışman dersin dönem uygunluğunu ve ders içeriklerini kontrol eder.

3- Ders içerikleri uygun bulunursa Danışman öğrenciye başka bir üniversitede yaz okulu alabileceğinin bilgisini verir (mail yoluyla) dilekçeyi Bölüm Başkanının onayına sunar. Onaylanan dilekçeleri Dekanlığa teslim eder.

4- Ders içerikleri uygun bulunmazsa Danışman öğrenciye başka bir üniversitede yaz okulu alamayacağının bilgisini verir (mail yoluyla)

 YAZ ÖĞRETİMİ DANIŞMANI VE E-MAİL ADRESLERİ

Dr.Öğr.Üyesi Hakan YILDIRIM       hakan.yildirim@balikesir.edu.tr

ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE 

Diğer Üniversitelerden Yaz Öğretimi Dersi almak isteyen öğrenciler aşağıdaki Senato kararını ve yönetmeliğini incelemeleri gerekmektedir.

           

Yaz ÖğretimiSenato Kararı.

 

yaz öğretimi  yönetmeliği .

Adres

Balıkesir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Çağış Yerleşkesi (Bigadiç yolu üzeri 17. km) 10145, Paşaköy Mah./ALTEYLÜL/BALIKESİR

İletişim

Faks:0 266 612 13 13 Tel:0 266 612 11 20
hukuk.fakultesi@balikesir.edu.tr

Bizi Takip Edin: