Staj Hakkında

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Yaz döneminde staj yapan öğrencilerin dikkatine!!!


Staj başvurusu kabul edilen öğrencilerimiz OBS’ye staj girişlerini yapmaları gerekmektedir. Staj defterlerinizin pdf formatında en geç 04 Ekim 2021 tarihine kadar aşağıda belirtilen Google Classroom linklerine yüklenmesi gerekmektedir. Bununla birlikte kapalı zarf içerisindeki staj sicil fişlerinizin iadeli-taahhütlü olarak aşağıda belirtilen adrese firma tarafından kargolanması istenmektedir. Gönderilecek kargo üzerine yapılan staj türü yazılmalıdır. Firma tarafından staj sicil fişleri 01 Eylül 2021 tarihinden 04 Ekim 2021 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir. Kargo süreci tamamen öğrenci sorumluluğunda olup, herhangi bir kaybolma durumunda staj reddi söz konusudur. Bu nedenle kargo işlemlerinde gerekli özeni göstermeniz gerekmektedir. (Staj defteri teslim tarihleri
mezun durumunda olan öğrencilerimizi kapsamamaktadır. Staj bitimini takiben en geç 1 ay içerisinde staj sicil fişi kargolanması/staj defterinin pdf formatında Classroom’a yükleme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

DİKKAT! Farklı türdeki stajları aynı şirkette yapmış olup bu stajlar için tek bir staj kabul formu ve staj defteri düzenleyen öğrencilerimiz aşağıda belirtilen Google Classroom sınıflarından herhangi birine staj defterlerini yükleme yapmaları yeterlidir.

 

DİKKAT! 2020-2021 Yaz döneminde staj yapıp aynı zamanda yaz okulundan ders alan öğrencilerimizin stajları geçersiz sayılacaktır.

 

Genel Atölye Stajı için sınıf kodu;      jsiegub

Mamul Montaj Stajı için sınıf kodu;   nvnar4u

İşletme Stajı için sınıf kodu;              ntek6ri

 


Sicil fişi gönderim adresi: Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölüm Sekreterliği 10145 Altıeylül / Balıkesir

Adres

Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü 10145 Altıeylül / Balıkesir

İletişim

0266 612 11 94
makine@balikesir.edu.tr

Bizi Takip Edin: