Erasmus

Erasmus programı, Avrupa'daki yüksek öğretim kurumlarını birbirleri ile işbirliği yapmaya teşvik eden bir Avrupa Birliği programıdır. Öğretim kurumlarının birbirleri ile ortak projeler üretip hayata geçirmeleri, kısa süreli öğrenci ve akademik personel değişimi yapabilmeleri için karşılıksız mali destek sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yükseköğretim sistemini iş dünyasının gereksinimlerine uygun olarak geliştirmek ve üniversite mezunlarının iş dünyasında istihdam edilebilirliğini arttırmak amacıyla yükseköğretim kurumları ile çalışma çevreleri arasındaki ilişkilerin ve işbirliğinin arttırılmasını da teşvik etmektedir. Programın amacı Avrupa'da yüksek öğretimin kalitesini artırmak ve Avrupa boyutunu güçlendirmektir.

Detaylı bilgi için; http://www.balikesir.edu.tr/site/birim/uluslararasi-iliskiler-arastirma-ve-uygulama-merkezi-129938#

 

Necatibey Eğitim Fakültesi Erasmus Koordinatörleri

 Anabilim dalı

Koordinatörün Adı Soyadı

e-mail

 Bil. ve Öğr. Tekn. Eğitimi

 Doç. Dr. Semiral Öncü 

semiral@gmail.com

Müzik Eğitimi

Doç.Dr. H.Hakan Okay

 okay@balikesir.edu.tr

Matematik Eğitimi

Prof. Dr. Hülya Gür

hgur@balikesir.edu.tr

Matematik Eğitimi

Prof. Dr. Gözde Akyüz

akyuzgozde@gmail.com

Matematik Eğitimi

Dr.Öğr. Üyesi Mevhibe Kobak Demir

mevhibekobak@balikesir.edu.tr

Matematik Eğitimi

Araş. Gör. Hasret Güreş

hasret.gures@balikesir.edu.tr

   Biyoloji Eğitimi

Doç. Dr. Gülcan Çetin

gulcan_cetin@hotmail.com

   Fizik Eğitimi

Doç. Dr. H. Asuman Küçüközer

akucuk@balikesir.edu.tr

   Kimya Eğitimi

Prof. Dr. Canan Nakiboğlu

canan@balikesir.edu.tr

   Fen Bilgisi Eğitimi

Araş. Gör. Dr. Handan Ürek

handanurek@balikesir.edu.tr

 Türk Dili ve Edeb. Eğitimi

Doç. Dr. Satı Kumartaşlıoğlu

sati@balikesir.edu.tr

   Türkçe Eğitimi

Araş. Gör. Dr. Eylem Ezgi Ahıskalı

eylemezgi@balikesir.edu.tr

Sosyal Bilgiler Eğitimi

Araş. Gör. Yusuf Onganer

onganer@balikesir.edu.tr

  İngilizce Öğretmenliği

Öğr. Gör. Vahit Sapar

sapar@balikesir.edu.tr

   Okul Öncesi Eğitimi

Doç. Dr. Dilan Bayındır

dilanbayindir@gmail.com

   Sınıf Eğitimi

Doç. Dr. Burcu Sezginsoy Şeker

sezginsoy@balikesir.edu.tr

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Prof. Dr. Uğur Gürgan

ugurgan@hotmail.com

 

Adres

Dinkçiler Mah. Soma Cad. Merkez/BALIKESİR

İletişim

0266 241 27 62-63 / 0266 241 12 12
nef@balikesir.edu.tr

Bizi Takip Edin: