YK-İK Kadromuz

Yönetim Kurulu Kadromuz

Yönetim Kurulu Başkanı:

Merve Bayır
Endüstri Mühendisliği #4
bayirmrv0@gmail.com

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı:

Fatih Elibol
Elektrik-Elektronik Mühendisliği #3
fatihelbl96@gmail.com

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı:

Fatma Nur Tetik
Endüstri Mühendisliği #4
fatmanur97.fnt@gmail.com

Yönetim Kurulu Sekreteri:

Ayşenur Şahin
Bilgisayar Mühendisliği #3
aysenursahinxx@gmail.com

Yönetim Kurulu Saymanı:

Abdülkadir Yıldırım
Elektrik-Elektronik Mühendisliği #4
abdulyldrm23@gmail.com

İdari Kurul Kadromuz

Basın Ve Halkla İlişkiler Komitesi Başkanı:

Kemal Aktaş
Makine Mühendisliği #2
kemalaktas09@gmail.com

Computer Society(CS) Başkanı:

Mert Yılmaz
Bilgisayar Mühendisliği #3
mertyllmz1@gmail.com

Computer Society(CS) Başkan Yardımcısı:

Sevcan Çil
Bilgisayar Mühendisliği #3
sevcann.cll@gmail.com

Eğitim ve Seminer Komitesi Başkanı:

Onur Söler
Makine Mühendisliği #3
onursoler@gmail.com

Engineerin in Medicine and Biology Society(EMBS) Başkanı:

Batuhan Gül
Elektrik-Elektronik Mühendisliği #3
batuhangul111@gmail.com

Engineering In Medicine and Biology Society (EMBS) Komitesi Başkan Yardımcısı:

Hasan Erkaçmaz
Elektrik-Elektronik Mühendisliği #3
erkacmazh@gmail.com

IEEE Türkiye Kardeş Kollar Projesi Temsilcisi(ITKK):

Uğurcan Çakır
Elektrik-Elektronik Mühendisliği #4
muh.ugurcancakir@gmail.com

Power And Energy Society(PES) Başkanı:

Batın Yüksel
Makine Mühendisliği #2
batin01997@hotmail.com

Power And Energy Society(PES) Başkan Yardımcısı:

Alişan Yeşildağ
Makine Mühendisliği #3
alisanyesildag81@gmail.com

Robotics And Automation Society (RAS) Komitesi Başkanı:

Alper Akbulut
Elektrik Elektronik Mühendisliği #3
alperakbulutt@gmail.com

Robotics And Automation Society (RAS) Komitesi Başkan Yardımcısı:

İsmail Uğur Şeker
Elektrik Elektronik Mühendisliği #3
ismail.seker37@gmail.com

Sosyal ve Kültürel Etkinlikler Komitesi Başkanı:

Ömer Faruk Sakarya
Elektrik-Elektronik Mühendisliği #3
omerfaruk-96@hotmail.com

Sosyal Sorumluluk Proje Komitesi(SSP) Başkanı:

Aslı Karaçalı
Bilgisayar Mühendisliği #2
aasli4564@gmail.com

Sponsorluk ve Kurumsal İlişkiler Komitesi Başkanı:

Mert Koçak
Makine Mühendisliği #3
mertkocak007@gmail.com

Teknik Gezi Komitesi Başkanı:

Aylin Kaya
Elektrik-Elektronik Mühendisliği #3
aylnnky@gmail.com

Yayın ve Tasarım Komitesi Başkanı:

Artun Taha Su
İnşaat#2
artuntahasu@gmail.com

Women In Engineering(WIE) Komitesi Başkanı

Hilal Güneş
Endüstri Mühendisliği #3
hillallguness@gmail.com

Women In Engineering(WIE) Komitesi Başkan Yardımcısı:

Gizem Uzunlar
Bilgisayar Mühendisliği #2
gizemuzunlar52@gmail.com