Bilgisayar Mühendisleri Kurultayı
  • 2023-11-09

Afiş için tıklayınız.

Bilgisayar Mühendisleri Kurultayı’nın dördüncüsünü “Cumhuriyetimizin 100. Yılını Kutlarken Toplum ve Bilişim” temasıyla ve Galatasaray Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümüyle işbirliği içinde 18-19 Kasım 2023 Cumartesi-Pazar günleri İstanbul’da, Galatasaray Üniversitesi Ortaköy Kampüsü Aydın Doğan Salonu’nda gerçekleştiriyoruz.

Kurultayda bilgisayar mühendisliği ve bağlı diğer mühendislik alanlarından mezun meslektaşlarımız ve bu bölümlerde eğitim hayatlarına devam eden öğrencilerin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, bilim insanları, sektör temsilcileri bir araya gelerek sorunları ve çözüm önerilerini tartışacak, bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Bilgisayar mühendisliği eğitiminden çalışma yaşamına, teknolojinin hayatımıza olan etkilerinden mesleki örgütlenmeye dek her alanda bilgisayar mühendisliğini ve bilgisayar mühendislerini gündeme taşıyan kurultayımız, bu yönüyle tek etkinlik olma özelliğini sürdürmektedir.

Sonuçlarıyla Odamızın ve alanın diğer paydaşlarının önümüzdeki döneme ilişkin öncelikli hedef ve stratejilerinin belirlenmesini amaçlayarak düzenlediğimiz Bilgisayar Mühendisleri Kurultayı’nın dördüncüsünde, bölümünüzün tüm öğretim üyeleri ve görevlileriyle, geleceğin meslektaşları olarak gördüğümüz öğrencilerinizle birlikte olmaktan, heyecanımızı sizlerle paylaşmaktan onur ve mutluluk duyarız.

Adres

Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Ek Bina Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 10145 Çağış Kampüsü, BALIKESİR / TÜRKİYE

İletişim

+90 266 612 1194
ceng@balikesir.edu.tr

Bizi Takip Edin: