ÇAĞRI METNİ

FİKRİ MÜLKİYET HUKUKUNDA GÜNCEL GELİŞMELER ULUSLARARASI SEMPOZYUMU

23-24 Haziran 2023

 

ÇAĞRI METNİ

 

Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

 

Balıkesir Devlet Üniversitesi ev sahipliğinde 23-24 Haziran 2023 tarihlerinde çevrimiçi ve yüz yüze düzenlenecek olan “Fikri Mülkiyet Hukukunda Güncel Gelişmeler Uluslararası Sempozyumu-2023”de sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

“Fikri Mülkiyet Hukukunda Güncel Gelişmeler Uluslararası Sempozyumu-2023”; fikri ve sınai mülkiyet alanındaki güncel gelişmeler, problemler ve çözüm yolları teması ile yeni önerilere ilişkin bilimsel bir tartışma platformu sunmayı ve bilgi paylaşımını amaçlamaktadır. Sempozyum, Fikri Mülkiyet Hukuku alanında derin uzmanlığa sahip akademisyenlere, yargı mensuplarına ve akademi dışındaki sektörleri temsil eden katılımcılara açıktır. Sempozyum dili Türkçe olmakla birlikte; İngilizce bildirilerin sunumuna açıktır.

 

Sempozyum için bildiri özeti gönderimi 20 Nisan 2023 tarihine kadar yapılabilecektir. Sempozyumda bildiri sunmak isteyen katılımcıların baunfikrimulkiyet2023.balikesir.edu.tr adresinde yer alan formu doldurmaları gerekmektedir.

 

Başvuru formunda bildirinin başlığı, metodolojisi, temel fikri ve sonuçlarını içeren bildiri dilinde ve İngilizce olarak hazırlanan kısa özet (500-700 kelime) ve beş anahtar kelimenin yanı sıra, katılımcının ismi, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer alması gerekmektedir.

 

Makale gönderimi ve programa ilişkin soru, görüş ve önerileriniz için baunfikrimulkiyet2023@balikesir.edu.tr e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Not: Sempozyuma yüz yüze katılım halinde ulaşım ve konaklama masrafları katılımcılar tarafından karşılanacaktır. Bildiri Sahipleri, Düzenleme Komitesi, Bilim Kurulu Üyeleri için yemek, şehir içi ulaşım ve kültür gezisi masrafları Balıkesir Üniversitesi tarafından karşılanacaktır. (Konaklama Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Uygulama Oteli)

Yüz yüze katılım talep edenlerin Balıkesir Üniversitesi’nden Fatma Türkoğlu, Gülşen Alım veya Çiğdem Avcıalp ile aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla irtibata geçmeleri önemle rica olunur.

E-posta adresi: ozelklm@balikesir.edu.tr

Telefon: 0266 612 14 10

              0266 612 14 11

              0266 612 14 14

Adres

Balıkesir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Çağış Yerleşkesi (Bigadiç yolu üzeri 17. km) 10145, Paşaköy Mah./ALTEYLÜL/BALIKESİR

Bizi Takip Edin: