Birim Kalite Komisyon Temsilcisi

Birim Kalite Komisyon Temsilcisi
No Unvan Ad-Soyad Birim
1 Dr.Öğr.Üyesi Recep KOÇ Edremit Meslek Yüksekokulu
2 Dr.Öğr.Üyesi Tuba ÖNCÜL ABACIGİL Edremit Meslek Yüksekokulu
3 Dr.Öğr.Üyesi Mehtap YILMAZ Edremit Meslek Yüksekokulu
4 Öğr.Gör.Dr. Sibel GİRGİNKARDEŞLER Edremit Meslek Yüksekokulu
5 Dr.Öğr.Üyesi Ali IŞIKTAŞ Edremit Meslek Yüksekokulu
6 Öğr.Gör. Özer KULA Edremit Meslek Yüksekokulu
7 Doç.Dr. Ali SOLUNOĞLU Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 
8 Öğr. Gör. Fatih KARAKAŞ Edremit Sivil Havacılık Yüksekokulu 
9 Doç. Dr. Nihal Arda AKYILDIZ Mimarlık Fakültesi
10 Öğr.Gör.Dr. Ersin YANMAZ Altınoluk Meslek Yüksekokulu
11 Öğr. Gör. Gökhan TANAYDIN Altınoluk Meslek Yüksekokulu
12 Öğr. Gör. Duygu EMİR Altınoluk Meslek Yüksekokulu
13 Öğr. Gör. Ali ERFİDAN Altınoluk Meslek Yüksekokulu
14 Doç.Dr.  Doç.Dr. Aylin ER Fen Edebiyat Fakültesi
15 Doç.Dr.  Sümeyye AYDOĞAN TÜRKOĞLU Fen Bilmileri Enstitüsü
16 Öğr.Gör Temel Serdar YILMAZ Yabancı Diller Yüksekokulu
17 Öğr.Gör. Emrah ÖZDEMİR Yabancı Diller Yüksekokulu
18 Doç.Dr Mehmet CAN Veterinerlik Fakültesi
19 Doç.Dr. Ahmet Ali ÇANAKCI İlahiyat Fakültesi
20 Dr.Öğr.Üyesi  Yasemin HAYTA İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
21 Prof.Dr. Ruhan BENLİKAYA Necatibey Eğitim Fakültesi
22 Doç.Dr Nuray TETİK DİNÇ Turizm Fakültesi
23 Öğr.Gör. Vacide ANCIN İvrindi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
24 Öğr. Gör. Dr. Hilmi Tunahan AKKUŞ Savaştepe Meslek Yüksekokulu
25 Dr.Öğr.Üyesi Tuba ÖNCÜL ABACIGİL Edremit Zeytincilik Enstitüsü
27 Prof. Dr. Gülşen AYDIN KESKİN Mühendislik Fakütesi
28 Doç. Dr. Umut OKKAN Mühendislik Fakütesi
29 Dr.Öğr.Üyesi Ali Kamil YÜKSEL Mühendislik Fakütesi
30 Dr.Öğr.Üyesi Veli Gökhan DEMİR Mühendislik Fakütesi
31 Doç. Dr. Baybars Ali FİL Mühendislik Fakütesi
32 Dr.Öğr.Üyesi Elif SAVAŞ Mühendislik Fakütesi
33 Dr.Öğr.Üyesi M.A. Beyazıt OCAKTAN Mühendislik Fakütesi
34 Dr.Öğr.Üyesi Gültekin KUVAT Mühendislik Fakütesi
35 Dr.Öğr.Üyesi Serhat KÜÇÜKDERMENCİ Mühendislik Fakütesi
36 Öğr. Gör. Dr. Ümit YILMAZ Bigadiç Meslek Yüksekokulu
37 Öğr.Gör. İlhan DEVECİ Burhaniye Meslek Yüksekokulu
38 Doç. Dr. Özkan IŞIK  Spor Bilimleri Fakültesi
39 Dr.Öğr.Üyesi Serhat TURAN Spor Bilimleri Fakültesi
40 Arş. Gör. Dr. Alp Kaan KİLCİ Spor Bilimleri Fakültesi
41 Arş. Gör. Tarık BALCI Spor Bilimleri Fakültesi
42 Arş. Gör. Serhat YALÇINER Spor Bilimleri Fakültesi
43 Öğr.Gör. Mustafa Melkin ÖDER Havran Meslek Yüksekokulu
44 Dr. Öğr. Üyesi Emrah ÖZDEMİR Hukuk Fakültesi
45 Dr.Öğr.Üyesi Nisa Kıymet ŞAHİN Balıkesir Meslek Yüksekokulu
46 Doç. Dr. Uğur AYDOĞDU Sağlık Bilimleri Enstitüsü
47 Öğretim Görevlisi  Hüseyin ŞAHİN Dursunbey Meslek Yüksekokulu
48  Öğr.Gör. Hayri TAŞKIR Ayvalık Meslek Yüksekokulu
49 Doç. Dr. Celalettin ÇEVİK Sağlık Bilimleri  Fakültesi
50 Öğr.Gör.Dr.  Aslıhan SUR Kepsut Meslek Yüksekokulu
51 Öğr. Gör. Gülşen ÇELİK Sındırgı Meslek Yüksekokulu
52 Prof.Dr. Bayram ŞAHİN Sosyal Bilimler Enstitüsü
53 Dr. Öğr. Üyesi  Aziz ATİK Tıp Fakültesi
54 Dr.Öğretim Üyesi  Emrah ÖZCAN  Tıp Fakültesi
55 Dr.Öğretim Üyesi  Salih KOCAOĞLU Tıp Fakültesi
56 Doç. Dr İsmail Necati HAKYEMEZ Tıp Fakültesi

Adres

Balıkesir Üniversitesi Çağış Yerleşkesi 10145, BALIKESİR

İletişim

0266 612 14 00
kalite@balikesir.edu.tr

Bizi Takip Edin: